Isana

Ár:   340 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cseszter99, Módosítva: 2021. január 19.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó kezelést és táplálást ígér a kellemes érzetű ajkakhoz. Az összetevőlista 98%-a természetes eredetű anyagokból áll, shea vajjal és gyógynövény kivonatokkal.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. augusztus 25.

Kevés termék van, amit nem bírok elhasználni, ez közéjük tartozik. Felkenés után néhány másodpercig kellemes érzés, de utána kifejezetten szárítja a szám, a legrosszabb ajakápoló, amit valaha használtam. Sajnos a kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Saranhuone

2021. március 26.

Ez sajnos nekem nem elég. Télre minden évben veszek egy carmexet, most fogyott el és gondoltam már jön a jobb idő, elég lesz egy olcsóbb. De ez sajnos nem. Egy óra múlva már ugyanolyan száraz a szám, ha nem szárazabb. A régi, már nem gyártott med+ ajakbalzsam óta nem találtam normális isanásat, szerintem fel is adom a kísérletezést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Ophelia

2021. március 5.

Egyetlen pozitívum az illata, nekem bejött a műbarack, viszont a hatása nulla, vagy annál is rosszabb, éjszakára használtam, de reggelre szárazabb lett a szám, mint előtte... Ki is dobtam. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Vanille23

2021. február 8.

Ez a legújabb kedvencem! Mostanában nagyon odavagyok az aloe verás dolgokért, ez meg akciósan konkrétan 200 Ft-ért beszerezhető volt, szóval nyilván kellet egy :D Nekem nagyon tetszik az illata, azt nem mondanám, hogy kifejezetten aloe illata van, de valami finom kis édes illat. Nem túl zsíros, kellően hidratál, estére szoktam felkenni, reggelre szép puha a szám tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

tonic

2021. január 21.

Kellemetlen barackillat számomra, mű barack illat szerű vmi,amit sosem szerettem. Hiába az egyre természetesebb lista,ha az illata ilyen fura,legalábbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate