Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt.

0% alkohol.

Atiyeh

2018. október 23.

Felváltva használom másik Isanas párjával (clear&fresh). Nekem ezek a termékek tökéletesen beváltak, pontosan azt az eredményt kapom, amit várok. Hatásában nem veszek észre különbséget az egyes termékek között, illatukban azonban nekem nagyon mások, szóval az ember hagulatától függően lehet csereberélni őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

brbara

2017. november 22.

Eleinte nagyon jó volt, legnagyobb megdöbbenésemre tényleg legalább 24órán át kitartott, de aztán ehhez is, mint oly sok másik deohoz hozzá szokott a bőröm, ami igen kínos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

mbettina

2017. november 19.

Az illata nagyon tetszik, és viszonylag tartós is, kb. annyira, mint a többi. Viszont hagy egy kis foltot a sötétebb színű felsőkön. Ezenkívűl nekem fontos szempont az összetevő lista is, ezért lehet, hogy még újraveszem. S nem utolsó sorban rendkívűl olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Christine

2014. október 17.

Nagyon szeretem, gyakran veszem, kellemes illata van, és a legjobb dolog, hogy könnyű kis tartója van, kézre áll. Egyetlen baja, hogy eléggé folyik, tehát gyorsabban fogy emiatt, mint más dezodorok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

dobo.letti

2014. június 13.

Én este tusolás utánra és itthonra használom. Kellemes, lágy illata van, valószínű nagy rohangálást nálam nem bírna, de meglepődtem először használtam és reggel is éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Linda0222

2014. május 28.

Jo illatu bar nagyon folyik.akciosan vettem belole 3at meg februarban.de azota is van belole mert nem szeretem h megfogja a ruhaimat! 😥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Virtual Angel

2014. május 24.

Erős, tartós illata van és nem hagy nyomot a ruhán. Az is tetszik, hogy kupakkal lefelé áll meg, jó ez a kiszerelés. Ha kifogyóban van, nem kell rázogatni, illetve nem billen fel könnyen, mint az átlagos formájú flakonkák, ha felfordítjuk őket. :)

A kis flakonnal egyébként nem volt szerencsém, olyan volt, mintha pár mm-rel kisebbre szabták volna a golyót benne, ugyanis folyt belőle a krém. Ha bedeoztam magam, folyton lecsöppent az oldalamra belőle egy kicsi... a kupakba is belefolyt, ez visszatekerésnél kinyomódott a flakon külsejére, mindig törölgetni kellett... Emiatt gyorsabban is fogyott.

Mivel használtam már más illatot is ebből a fajta dezodorból, nem pontozom le nagyon, biztos nem mind ilyen. :)

Ja, ki ne felejtsem: az ára baromi jó, sőt először kedvezményesen vettem, mégolcsóbban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

itsmeyalucas

2014. május 12.

Nekem szépen felfogta az izzadást, nem volt kellemetlen szagom, csak a deo illata, ami nagyon kellemes. Megéri azt a pár száz forintot, mert használ!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

svivko

2014. április 10.

Én is egészen megszerettem.
Egy nagyon szerelmetes vélemény (itt) keltette fel a figyelmem, megszagoltam a Rosziban, és jött is velem. Nagyon finom friss illata van, én nagyon szeretem.
Állaga egész jó, picit túl vizes, de nem rosszabb az átlag golyósoknál.
Fontos, hogy csak akkor használ igazán (mint a többi golyós is) ,ha öltözködés előtt hagyjuk, hogy beszívódjon, különben a ruhánk kapja az izzadásgátlást. Neki meg minek?!
Amúgy nem egy erős, nyári 40°-okra való deó, de így tavasszal merem ajánlani. 300 Ft-ért nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Én is egészen megszerettem.
Állaga egész jó, picit túl vizes, de nem rosszabb az átlag golyósoknál.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.