Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorci1994, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a szőrtelenítő stift aloe vera-val a zavaró szőrszálak az arcról, a hónaljról vagy a bikinivolalról való kíméletes, gyors és alapos eltávolítására alkalmas. Azonnal felhasználható, nem kell felmelegíteni. A speciálisan kifejlesztett stift használható az arcon, a szemöldök, felső ajak, áll szőrtelenítésére. Alkalmas egyéb területek, mint az ujjak, külső nemi szervek területére is. Aloe vera-t tartalmazó összetételének köszönhetően érzékeny bőrhöz is használató.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

foxgirl

2021. március 12.

Szerencsére nem dobtam rá ki pénzt, mert ajándékba kaptam a barátnőmtől. Szegény nem tudta mennyire nem ér semmit amikor megvette, tetszett neki a praktikussága. A kommentek láttán azért tettem vele egy próbát, semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Liana

2021. január 11.

Kellemetlen meglepetésként ért, hogy habár szőrtelenítő stift néven vettem meg valójában gyanta jellegű a készítmény, habár ezt egyetlen szóval sem említették a csomagoláson. A hatásáról nem tudok nyilatkozni, nem voltam hajlandó kipróbálni. Azt hittem, hogy a szőrtelenítő krémhez hasonló. Gyantázni nem fogom az arcomat!
Bár ne lett volna leakciózva, mert teljes áron eszembe sem jutott volna megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

YourOjouSama

2020. május 30.

Figyelmeztetek mindenkit, hogy ne dobja ki erre a szörnyűségre egy fillérét sem! Irracionálisan kevés "gyanta" van a stiftben, ha egyáltalán lehet annak nevezni, nagyon kevés terület szőrtelenítésére elég. Én bikinivonalon használtam, már az első húzás után kipirosodott a bőröm a szőrszálak helyén, és vérezni kezdett. Valóban teljes pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

bmth

2019. június 13.

Már sajnálom hogy nem néztem meg először a hozzászólásokat, ez tényleg csak pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Noncsikaaa

2019. január 6.

Bevallom itt országvilág előtt, hogy azért vettem meg, mert nem hittem el, hogy ennyire rossz! Aztán rá kellett jönnöm, hogy az előttem lévők mindent elmondtak erről a termékről! Azért is dühítő, mert az elgondolás teljesen jó lenne, praktikus és könnyű lenne a használata, de ez a gyantának csúfolt takony, ami benne van tényleg nem jó semmire sem! Megpróbáltam szétszedni, hatha ki tudom kaparni belőle és mást beletölteni, de nem sajnos nem lehet! Szörnyű valóban, legalább annyira, mint az Avon micellás mindenazegyben samponja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

2017. augusztus 30.

Mindent elmondtak róla előttem, semmire nem jó, szőrtelenítésre alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Mindent elmondtak róla előttem, semmire nem jó, szőrtelenítésre alkalmatlan.

ErdelyiDiana

2017. július 11.

Még ezt az egy csillagot se érdemelné! Csatlakozom, a semmivel egyenlő, semmi hatása, nulla szőrszáleltávolítás! Csúnya átverés. Sajnálom én is, hogy nem néztem rá itt, szerencse hogy kuponnal vettem, de így is a kukába dobtam az árát sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Kedi81

2017. június 19.

Megint egy olyan terméket sikerült beszereznem,ami semmit se ér,bárcsak elolvastam volna a véleményeket,de sajnos nem volt nálam a telóm...:-(
Az igaz,hogy kíméletes,mivel nem szed ki semmilyen szőrszálat,de még pihét se....
Fel is teszem eladásra,hátha valaki szeretne kísérletezni vele...:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Fel is teszem eladásra,hátha valaki szeretne kísérletezni vele...:-))

Horo

2017. április 7.

Így dobtam ki egy ezrest.. Minden előttem szólóval egyet értek. Minimális a hatása..szinte semmi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

berenicée

2017. február 3.

Hát, gondoltam ezt még "senki" nem használta, meg se nézem krémmánián.. Hát 1 forintot nem ér, nem hogy ezret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.