Isana

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bunny62, Módosítva: 2024. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidáns hatású bakuchi olajjal- a retinol természetes alternatívája.Pantenollal megköti a nedvességet.Antioxidáns hatásának köszönhetően támogatja a bőrt a szabad gyökökkel szemben. Támogatás a ráncok és a pigmentfoltok csökkentésért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CandyShimmer

2024. február 16.

Kellemes a használata, az illata, jópofa a kis flakon. De a bőrrel semmi extrát nem csinál. Hidratál az biztos, de én eleve viszek fel a tetejére hidratáló krémet. 33% os kuponnal vettem, így megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 16.

nandy.25

2024. február 4.

Sosem hallottam a termékről ezelőtt,de most épp' akciós a Rossmannban,így naná kipróbáltam😁.Valóban nem olajos az állaga,ez egy híg tejfehér "cucc",amit kb.1 mp alatt beszívott a bőröm,pedig nem spóroltam az adaggal.
Jó kis puha bőrt eredményez.Plusz pont,hogy semmilyen bőrirritációt nem okozott.(ha új terméket próbálok ki,először mindig kihoznak 1-1 gyulladt pattit😵‍💫)
A tubus adagolója pedig külön megér 5csillagot, forradalmi,iszonyat tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 4.

A tubus adagolója pedig külön megér 5csillagot, forradalmi,iszonyat tetszik.

Qwerty

2024. február 3.

Szerencsére csak a kézfejemre kentem próbaképp, ennyiben is maradunk. Hatását tekintve rövidtávon selymes, fényes felületet hagy, az arcomon nem szoktam az ilyet szeretni, de mégsem ez a legnagyobb baj, hanem hogy eszméletlenül túl van parfümözve. Először csak erős volt, egy óra múlva már émelyegtem tőle. Nem kellemetlen illat egyébként, tisztára Dior J'adore Parfum d'Eau, amit parfümként szeretek, de egy szérumban nagyon nem akarom érezni. A Balea nehéz bakuchiolos kréme helyett akartam egy vizesebb, könnyebb textúrát, nem jött be. A R. sajátmárkás vackaival kapcsolatban nem először futok bele a túlszagosítás problémájába, egy ideig most hanyagolni fogom őket. Ezt a szagbombát akciósan vettem, de ennek fényében ezt a pénzt is sokallom érte, most gondolkozhatok, hogy milyen testrészemre használjam el, ami véletlenül sincs az orrom közelében, de szerintem kuka lesz. A membrános pumpa tetszik, ezért kap egy csillagot, több nem jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 3.

LUNACICA

2024. január 29.

Imádom!
Nagyon jó termék,és ha akciósan elcsíped akkor remek árban van,de amúgy sem drága. Én néha csak ezt kenem fel,néha kenek utána krémet, Nagyon hamar beszívódik a bőrbe,tejszerű színe van,folyékony állaga,nem ragad,az illata nem erőteljes,felvitel után pár perccel ,már nem is érezni. Nekem látható a hatása,halványabbak lettek a pigment foltjaim,és finom tapintású a bőröm.A kiszerelés zseniális, nagyon tetszik az adagolója, hogy alul megnyomod a tubus gumis részét a végén akkor jön a szérum, sokkal praktikusabb, mint eddig bármi amivel találkoztam, így minden cseppjét el lehet használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 29.

Imádom!

KCsenge

2024. január 23.

Itteni nevével ellentétben nem olajos.
Nagyon nagyon szerettem. Igazán üdítő kis krém. 1-t használtam eddig el, de valószínűleg újra fogom venni.
A tubusa is tetszett, sosem találkoztam még ilyennel. Alul kellett egy szilikonos részt nyomni az adagoláshoz. Az illata pedig csodás. Minden egyes alkalommal nosztalgikus állapotba kerültem, mamám és a nála eltöltött nyarak jutottak eszembe róla. Valószínűleg használhatott valami hasonló illatú terméket.
A hatása is megfelelő, tette, amit ígért. Puha lett tőle az arcom és sokkal feszesebbnek éreztem. Az ára sem vészes. Jószívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

Itteni nevével ellentétben nem olajos.

Patrienn

2023. augusztus 28.

Első tubus végénél járok és imádom!
A csomagolás zseniális, nagyon tetszik az adagolója, hogy alul megnyomod a tubust és akkor jön a szérum, sokkal praktikusabb, mint egy pipettás, így minden cseppjét ki lehet majd szuszakolni belőle.
Maga a termék is zseniális, kerestem valami retinol hatású szérumot és tessék itt van ő, a retinol minden jó tulajdonságával. Már az első alkalommal kezelte az apró kis dudorokat a bőrömön, reggelre csodásan sima arccal keltem. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Első tubus végénél járok és imádom!

SHE

2023. augusztus 20.

Hamarosan elhasználom az első tubust, nagyon tetszik. Kellemes, gyorsan felszívódó, egyáltalán nem olajos állagú szérum, így nappali rutinba is bátran beépíthető. Az ára is baráti, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 20.

bioglar

2023. augusztus 11.

Elég könnyed, folyós a textúrája, még nyárra is tökéletes a könnyen zsírosodó arcomra. Pár percen belül fel is szívódik, és jó az illata is (bár felesleges az a parfüm bele). Kipróbáltam a KP-s karomra is, a nagy melegek óta próbálom helyreállítani, úgy látom valamennyit segített rajta. Az arcomon különösebb változást nem okozott, mondjuk az éppen pont rendben volt, a ránctalanító hatás meg ennyiből nem fog látszani.
A tubusához annyit tennék hozzá az előző vélemények mellé, hogy az alján van egy gumis része, azt kell nyomkodni, hogy kijöjjön a cucc, így egyébként jól is adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

Teokleia

2023. augusztus 6.

Hiányzott egy jó bakuchiolos szérum a kismama-rutinomból (sajnos a PomPom bakuchiol hidratáló nem vált be annyira, hogy újra vegyem), így nagyon megörültem, amikor felfedeztem ezt a kis szérumot a Rossmann polcán. Nekem az utolsó helyen még szerepel plusz egy összetevő a listán az itt felsoroltakhoz képest. Zsíros bőrűként kissé riasztott a bakuchiol-olaj kifejezés a leírásban, de jó árú a szérum, és az összetevők sem rosszak, így egy próbát bevállaltam vele.
A termék a dobozon belül erős, csőrös műanyag tubusban érkezik, csavaros kupakkal. (Okulva a korábbi véleményből, és mivel a tubus szája nagyon szűk és a termék folyékony, azzal kezdtem, hogy egy éles sniccerrel kitágítottam kissé a tubus csőrét. Így már megfelelően tudtam adagolni, anélkül hogy mindenhova folyt volna a szérum, vagy nyomkodnom kellett volna a tubust, ami amúgy se lett volna könnyű. Nem aggódom hogy kifolyik, a csavaros kupak szorosan záródik.)
A termék maga tejfehér likvid, az illata kellemes, számomra nem zavaró vagy erős. Én hat-nyolc cseppet oszlatok el belőle az arcomon egy alkalommal. Gyorsan beszívódik, egy picit tapadós és feszes finist hagy maga után, ami úgy tíz percen belül eltűnik. Nekem tetszik amit csinál, kicsit egységesíti a bőröm, hidratál, feszesít. Pattanásmegelőző, pigmenthalványító és ráncsimító hatásáról hosszú távon tudok majd beszámolni, egyelőre négy csillag, mert nagyon várom, mit teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

zsofbar77

2023. június 28.

Jó áron volt, így úgy gondoltam kipróbálom. A terméket "rázni" kell ahhoz, hogy kinyerjem belőle a szérumot, így nem igazán tud célzottan a kézfejemre kerülni, fröcsköl mindenfele. Ezenkívül erős parfüm illata van, ami finom, nem irritál, de zavaróan sok. Elhasználgatom, ha már megvettem, de nekem inkább csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 28.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.