Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Hosszantartó, intenzív ápolás száraz bőrre
  • E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Csillagporocska

2024. március 12.

Újabb verzióját vásároltam meg, sajnos nem olvastam előtte a kommenteket. Tényleg iszonyatosan tömény, zsíros, nagyon erős az illata, és nehezen szívja be a bőröm. Nem szeretem. Sajnálom, mert már használtam korábban Isana testápolókat, azokkal semmi problémám nem volt, de ez nekem tényleg kellemetlen és macera. Futok vele azért egy kört anyukámnál, ő szereti a testesebb állagú krémeket. Anyway, nekem ez sajnos nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 12.

martien0418

2021. április 28.

Ma vettem már nem így néz ki a csomagolása mint a képen. Hát mit mondjak... Bekentem magam vele nagy nehezen mert tényleg alig lehet elkenni. Utána a hálóing alig jött rám annyira ragad mintha full olajat kentem volna magamra. A lepedőn az olajfoltok rajta maradtak a lábamról... De majd reggelre meglátjuk. Remélem ezekért cserébe jól hidratál és nem lesz olyan száraz a bőröm. Az illata azért kellemes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

bognarcsilla20

2020. április 12.

Nem szeretem ezt a krémet, alig várom, hogy elfogyjon. Nagyon nehezen kenhető és nehezen is szívódik be, sőt még zsíros érzést is hagy maga után. A hidratáló hatása nem rossz.
Soha többé nem venném meg!
Egy pozitívuma van, hogy olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Soha többé nem venném meg!
Egy pozitívuma van, hogy olcsó.

brigi50c

2020. március 24.

Fura szaga van, és olajos réteget képez a bőrön. Masszázsra épp alkalmas, viszont nem használnám saját magamon még hetente sem, nemhogy naponta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

kshercegno

2020. január 20.

Ár - érték arányban megfelelő. Nem szívódik be gyorsan, de ez nem minden esetben probléma szerintem. Elhasznaltam 1 üveggel, nem volt a kedvenvem, de hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Kasumi

2018. január 2.

Kedvező az ára és a Rossman saját márkás termékeivel általában elégedett szoktam lenni... ez azonban nagy csalódás volt a számomra.
Olajos érzetet hagy a bőrömön, alig akar beszívódni, túl folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Olajos érzetet hagy a bőrömön, alig akar beszívódni, túl folyékony.

nofa

2017. augusztus 1.

Egyszerűen imádom :D mióta csak rátaláltam ezt használom, nagyon olcsó és tápláló érzem, hogy hidratálja a bőröm mivel kissé olajos ezért főleg télen jó. Finom illata van és az arcomra is ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

justagirl

2017. május 23.

Kifejezetten szeretem a sajátmárkás termékeket mind a Rossmanból, mind a DM-ből, de ezt nagyon nem ajánlom. Nagyon nehezen szívódik be, túlságosan folyékony és az én kicsit száraz bőrömre még tavasszal sem elég, nemhogy télem. Ideig óráig megoldja a problémámat, de tartós használatra nem javaslom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Mariliisa

2017. január 19.

Édesanyám használja, én akkor szoktam csenni belőle egy kicsit, ha látogatóba megyek. Nekem tetszik az illata és az állaga is, szerintem jól hidratál, bár a hosszútávú hatásáról nincs saját tapasztalatom. Ha túl sokat teszek magamra, valóban nem szívódik be jól, de úgy érzem, ebből kevesebb is elég egyszerre a bőrömnek, mint az otthoni testápolómból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Ascyra

2017. január 19.

Ezt a testápolót egyszerűen imádom! Tökéletes az állaga, nagyon gyorsan felszívódik, és isteni decent illata van! Viszont a magas EWG kockázatú összetevő miatt nem veszem meg többé. Sajnálom, mert ár-érték arányban az egyik legjobb testápoló amit eddig használtam; ilyen olcsót nem találok valószínűleg ismét, ami összetevőiben is megfelel, de a bőrünk az egyik legnagyobb értékünk, én nem kockáztatom az épségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.