Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Hosszantartó, intenzív ápolás száraz bőrre
  • E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Kiszerelés: 400 ml

brigi50c

2020. március 24.

Fura szaga van, és olajos réteget képez a bőrön. Masszázsra épp alkalmas, viszont nem használnám saját magamon még hetente sem, nemhogy naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

kshercegno

2020. január 20.

Ár - érték arányban megfelelő. Nem szívódik be gyorsan, de ez nem minden esetben probléma szerintem. Elhasznaltam 1 üveggel, nem volt a kedvenvem, de hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Kasumi

2018. január 2.

Kedvező az ára és a Rossman saját márkás termékeivel általában elégedett szoktam lenni... ez azonban nagy csalódás volt a számomra.
Olajos érzetet hagy a bőrömön, alig akar beszívódni, túl folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Olajos érzetet hagy a bőrömön, alig akar beszívódni, túl folyékony.

nofa

2017. augusztus 1.

Egyszerűen imádom :D mióta csak rátaláltam ezt használom, nagyon olcsó és tápláló érzem, hogy hidratálja a bőröm mivel kissé olajos ezért főleg télen jó. Finom illata van és az arcomra is ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

justagirl

2017. május 23.

Kifejezetten szeretem a sajátmárkás termékeket mind a Rossmanból, mind a DM-ből, de ezt nagyon nem ajánlom. Nagyon nehezen szívódik be, túlságosan folyékony és az én kicsit száraz bőrömre még tavasszal sem elég, nemhogy télem. Ideig óráig megoldja a problémámat, de tartós használatra nem javaslom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Mariliisa

2017. január 19.

Édesanyám használja, én akkor szoktam csenni belőle egy kicsit, ha látogatóba megyek. Nekem tetszik az illata és az állaga is, szerintem jól hidratál, bár a hosszútávú hatásáról nincs saját tapasztalatom. Ha túl sokat teszek magamra, valóban nem szívódik be jól, de úgy érzem, ebből kevesebb is elég egyszerre a bőrömnek, mint az otthoni testápolómból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Ascyra

2017. január 19.

Ezt a testápolót egyszerűen imádom! Tökéletes az állaga, nagyon gyorsan felszívódik, és isteni decent illata van! Viszont a magas EWG kockázatú összetevő miatt nem veszem meg többé. Sajnálom, mert ár-érték arányban az egyik legjobb testápoló amit eddig használtam; ilyen olcsót nem találok valószínűleg ismét, ami összetevőiben is megfelel, de a bőrünk az egyik legnagyobb értékünk, én nem kockáztatom az épségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

rowan

2017. január 18.

Fura, hogy szebbek az összetevői, mint a tégelyes változatnak, mégis, az jobban tetszett egy fokkal. Nem is tudom, lehet-e még kapni a másikat, mostanság csak ezt találtam a drogéria polcán.
Hidratálni ugyanúgy klaszul hidratál és ápol, mint a tégelyes, de ez mintha sűrűbb lenne, nehezebb eloszlatni, és az illata is kicsit más... Kicsit olyan szúrósan alkoholos, ami nem jön be. Vagy az orrom változott, vagy rosszul emlékszem, vagy a krém más, mindenesetre ez egy keveset levon a rajongásból nálam.
Ettől függetlenül is még mindig a legjobb testápoló, amit ismerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Ettől függetlenül is még mindig a legjobb testápoló, amit ismerek.

pannababo

2017. január 14.

Kedvesemnek nagyon tetszik, hidratálja őt is , engem is.
+szeretjük az illatát
+szeretjük a csomagolást
+szeretjük a sűrűségét
+télen kell egy ennyire tápláló krém !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Kedvesemnek nagyon tetszik, hidratálja őt is , engem is.
+szeretjük az illatát
+szeretjük a csomagolást
+szeretjük a sűrűségét
+télen kell egy ennyire tápláló krém !

Dorika0720

2017. január 7.

Nekem egyáltalán nem jött be semmiben.
Az illata sem az igazi, nagyon nehezen kenhető és nagyon nehezen szívódik is be, ráadásul zsíros érzést hagy maga után.
Sajnos a hidratáló hatását sem éreztem. Ilyet soha többet, Isiana-ban így még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Nekem egyáltalán nem jött be semmiben.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.