Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az E-vitamint, méhviaszt és glicerint tartalmazó testápoló segít a bőr nedvességháztartásának megőrzésében, így óvja azt a kiszáradástól. Különlegesen simává és bársonyossá varázsolja a bőrt és kellemes illatot kölcsönöz. A testápoló gyorsan felszívódik és nem hagy hátra zsírréteget.

Terru

2020. szeptember 28.

Elèggè sűrű ezèrt nem szìvódik be könnyen ès kissè ragacsos èrzetet hagy maga utàn. Viszont legalàbb nem folyik mint nèmelyik màsik testàpolò. Megfelelően hidratàl. Az illata diszkrèt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

bioglar

2020. szeptember 24.

Elég testes testápoló, nekem kicsit nehezebben szívódik fel, viszont nagyon jól hidratál, télen kifejezetten jól jön. Az illata nekem a tipikus "krém" illat, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

wildrose

2020. március 9.

Kellemes illatú, sűrű állagú testápoló, kicsit nehezebben lehet eldolgozni a bőrön. Elég lassan szívódik fel, de utána már nem hagy zsíros réteget, és szépen táplálja a bőrt. Aki ráér, annak jó választás lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 9.

sznono89

2019. szeptember 7.

Új, sötétkék flakonja van. Akciós volt, 400 ft, gondoltam egy próbát megér. Nagyon finom az illata, könnyen beszívódik es jól esik a börömnek. Most nyáron nagyon száraz volt, sokszor viszketett, ez a testápoló nagyon jó volt rá. Zsírosabb állaga van, mégsem lesz ragacsos a böröm töle és réteg sem marad utána a börömön.
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Biztosan újraveszem.

zsofiaa96

2019. március 18.

Úton voltam és gyorsan kellett egy testápoló, ezért nem akartam egy drágát venni, így erre esett a választásom. 2x használtam azóta, mert nekem az állaga nem tetszik. Sajnos alig bírta beszívni a bőröm és kissé ragacsos érzetet is hagyott maga után, ami a halálom. Más bőrtípusra persze jó lehet. Olcsó, az illata visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

HNReni

2019. január 6.

Az ára nem változott, de a csomagolása kék lett. Nagyon jó az illata, nem túl erős, finom friss illat. Az állaga könnyedebb, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. A bőrre kenve friss érzést ad és jól hidratál. Szerintem tud annyit, mint más drágább testápoló krém. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

detti23

2018. október 1.

Már nem ilyen a csomagolása és van benne kakaóvaj is a leírás szerint. Határozottan a ráérős embereknek ajánlom, kell kenegetni rendesen mire beszívja a bőr. Nem rossz a hidratáló hatása, de semmi extra. Az illata kellemes, nagyon visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

beautyfordorcsi14

2018. augusztus 13.

Szeretem. Ár érték arányban verhetetlen.
Kicsit nehezen szívódik be, több idő kell neki, mint más testápolónak, de nem ragad, nincs kellemetlen érzés utána.
A felvitele is nehézkes egy picit, nehezebb eloszlatni, mert túl sűrű, de kibírható.
Csak azért nem vonok le csillagot, mert a hidratálása mindent kompenzál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Szeretem. Ár érték arányban verhetetlen.
Csak azért nem vonok le csillagot, mert a hidratálása mindent kompenzál.

juditunk

2018. július 16.

Megéri az árát, egész jó, de az összetevői miatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Megéri az árát, egész jó, de az összetevői miatt 4 csillag.

szabinabiro

2018. január 7.

Nagyon szeretem, jó az ára, sok van benne. Illetve az állaga pont az, amire vágyok egy testápoló kapcsán.
Bár most látva, hogy van benne 3 piros pötty, kicsit elszomorodtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Bár most látva, hogy van benne 3 piros pötty, kicsit elszomorodtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.