Isana

Ár:   229 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Fürdőgyöngy babassuolajjal. Ápolás és kényeztetés. Az ISANA fürdőgyöngy virágos illatkompozíciójával elvarázsolja érzékeit. Bőrbarát karbamid és babassuolaj tartalmának és csábító ylang virágillatának köszönhetően páratlan fürdő élményben lesz része.

Katie

2017. február 21.

Tök jó, hogy beszínezi a vizet lilára, de szerintem tuti nem természetes színezék van benne :(
Amúgy az illata nem rossz. Ezen kívül nem sok hatását vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Amúgy az illata nem rossz. Ezen kívül nem sok hatását vettem észre.

eperturmix

2016. december 26.

Nagyon finom az illata,bár én,hogy beszórtam a vízbe,nagyon haloványan éreztem.Szép lila vizet csinál,és kellemesen nyugtat.Testápolót se használtam utána,valahogy nem kérte a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Nicu

2016. április 7.

Sajnos nekem gyenge az illata, de a víz szép lila lesz, és utána a bőröm is puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Berniii

2016. február 27.

Nagyon kellemes illatú, a vizet szépen beszínezi, megadja a lazítás hangulatát. Az illata miatt mindenféleképpen újraveszem, valamint számomra a kinézete is nyerő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

tátombák

2015. szeptember 22.

Egy viszonylag nagy kádba szórtuk bele, az illata kellemesen terjengett a levegőben, kicsit a bőrünkön is érződött. Szép lilára fogta be a vizet, de nem volt tartós a szín. Péntek estére tökéletes, nagyon jót lehet aludni utána :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Hidratálók: Urea

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.