Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Chia-és babassuolaj kényezteti a száraz bőrt,míg a csábító,finom illat megérinti az érzékeket. A testkrém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget.

Mercury91

2021. február 16.

Nem eléggé hidratál, érdekes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Nem eléggé hidratál, érdekes illata van.

Maniac

2021. január 23.

Sajnos a fólia miatt nem tudtam megillatolni a boltban, pedig nem hoztam volna el. Hatásában nem rossz, de nem egy gazdag testápoló, és hagy egy viaszos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Katie

2020. június 30.

Jó illata van, állagra is jó, és jól is teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Jó illata van, állagra is jó, és jól is teljesít.

balazskrisztii

2020. január 13.

Kellemes, nem tolakodó illatú, gyorsan beszívódó testápoló. Számomra nem hidratál eléggé, nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

noradrenalin

2019. december 5.

Jó kis termék. Kellemes illat, nekem az állaga is nagyon tetszett, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

waylinn

2018. április 16.

Nagyon szeretem! Ár-érték arányban szuper és sokáig tart az illata. Azért nem 5 csillag, mert kicsit sokára szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

szzsu19

2018. február 8.

Az Eladó ajánlotta , jól tette , isteni az illata , jó összetevők ,hatalmas kiszerelés ! Imádom
Mióta megvan többet kenem magma☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Mióta megvan többet kenem magma☺️

SzL

2017. december 29.

Hasonló véleménnyel vagyok róla mint a kakaós testvéréről. Inkább vizes krém, ami gyorsan beszívódik. A vizes, könnyed állag miatt nem is hidratál olyan extrém módon. Illata nekem ennek kb nem is volt. Szívesen elhasználtam, de kevés volt az én bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Ella

2017. április 28.

Anyósom pasijától kaptam karácsonyra. Kezdjük ott, hogy ez igazából egy balzsam, ami ígéri, hogy nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Nem zsíros, valóban, hanem RAGACSOS réteggel vonja be a bőrömet. Nem szívódik fel egyáltalán és 2 hét használat után sem éreztem, hogy javított volna a bőrszárazságomon. Ami pozitívum, az az illata. Ja, meg hogy olcsón gigantikus mennyiséget lehet belőle vásárolni, bár ez engem nem vigasztal, mert ugye egyrészt ez volt a karácsonyi ajándékom, másrészt meg csak dühít, hogy ekkora mennyiség és ilyen **** ragacsos, sosem ivódik be a bőrömbe. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Demonshadow

2017. április 16.

Szkeptikus vagyok a drogériák sajátmárkás termékeivel szemben, mert eddig nem voltak túlzottan jó tapasztaltaim. Eddig. Elképesztő, hogy ez a krém már elsőre milyen jól vizsgázott. Könnyen eloszlik a bőrön, hamar beszívódik, az illata számomra isteni, ráadásul másnapra nem lesz cserzetten száraz a bőröm. Zsírosnak nem zsíros, a kiszerelés pedig szép nagy, sokáig elég, és még a tubussal sem kell vesződni, hogy az utolsó cseppig el tudjuk használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol, Salvia Hispanica Seed Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak