Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. július 13.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkoholmentes, micella technológiás sminklemosó kendő száraz és érzékeny bőrre. Vegán termék.

Maja92

2022. január 18.

Valóban nem elég nedvesek a kendők...bevizezve elhasználgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Valóban nem elég nedvesek a kendők...bevizezve elhasználgatom.

Heva86

2021. november 1.

Nekem nem vált be. Ennél még egy babapopsi törlőkendő is többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Nekem nem vált be. Ennél még egy babapopsi törlőkendő is többet tud.

juccpucc

2021. február 11.

Illata az van, más nincs! Nagyon hamar kiszárad szinte pár pillanat, az anyagán átlátni olyan lyukacsos és vékony, a sminket pedig csak maszatolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

radioaktiva

2021. január 5.

Elhasználom a 10 db-ost, de nem veszem újra. A kendő mérete jó, illata jó ( bár nem értem, miért az illat). És kb. ennyi. Kicsit túl száraz, kicsit semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 5.

fioretta

2020. augusztus 29.

Előre leszögezem: nem sminklemosásra használom, hanem tisztításra, felfrissülésre a hosszú fárasztó napok során, utazáskor vagy hosszú edzések alatt. Erre a célra nekem megfelelt. Az ára jó, az illata szuper, nem irritál. Viszont a kendők nem kellően nedvesek, és a csomag felbontását követően idővel csak még jobban száradnak: a 10 db-os csomagban az utolsó 2-3 kendő (2 héttel a tasak kinyitását követően) gyakorlatilag már teljesen száraz volt. Szóval megértem a sok elégedetlen hozzászólót, akik tényleg arra szerették volna használni, amire eredetire kellene...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

szeliger

2020. július 23.

Sok korábbi véleményezővel egyetértésben szerintem is elég vacak törlőkendő. A kendők átlagos méretűek, a felületük strukturált, az alapanyag elég stabil, nem szakadékony. Ugyanakkor a nedvességtartalmukat én is kevésnek találom, a használata dörzsis érzéssel jár. A sminket alig mozdítja meg, a gyengébb, nem vízálló sminkkel is nehezen boldogul. A szemfestéklemosást pedig inkább teljesen kihagyom vele, leszedni nem szedi le és még a bőrt is szétdörzsöli.
Irritációt, égő érzést nem tapasztaltam, legalább ennyit tudott. Ki nem dobtam, utazáshoz elhasználgattam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

cattitude

2020. július 14.

pont most vettem hétvégén egy 10-es kiszerelést, mert vendégségbe mentem és nem akartam sminklemosót cipelni. eléggé rossz, nem kifejezetten nedves, a szempillaspirálommal az istennek se akart megbirkózni. az arcomat mondjuk nem bántotta és a bb-krémet azért leszedte, szóval legyen 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

bugeyes

2020. július 14.

Előttem már oly sokan leírták részletesen, hogy mit nem tud... gyakorlatilag semmit, ami elvárható lenne. Olyan, mint egy csiszolópapír, förtelmes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Dorotii66

2019. október 5.

Nem a legjobb, az tény és való, de érdekes módon az én 25 db-os csomagom nem volt száraz. Kellemes illata van, viszont kevés sminket is nehezen szed le. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

vitezviki

2019. július 2.

Egy száraz papírzsebkendővel jobban le lehet szedni a sminket, mint ezzel. Meglepődtem elsőre, hogy milyen száraz a kendő, konkrétan talán a sarkai voltak egy kicsit nedvesek, de mivel akkor bontottam ki, azt hittem, csak kiszáradt a legfelső kendő. Mikor már az 5. kendő sem volt képes leszedni még az alapozómat se, akkor adtam fel az egészet. Ennyi pénzért vannak sokkal jobb sminklemosók, ezt nem fogom újra venni, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice