Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd arctisztító hab micella technológiával, száraz és érzékeny bőrre uborka és gingko kivonattal. Vegán termék.

Aanyta

2019. október 5.

Nem rossz, bár én nem érzem elég tisztának az arcom használat után, pedig vattával megnéztem. Nem tudom miért, lehet a hab állag miatt nem érzem a hatékonyságot, passz...Egyébként az illata miatt vonok le egy csillagot, nekem olyan "állott".

UPDATE
Egy hét használat után tele lettem gyulladt pattanásokkal. Kihagytam egy hetet, nem jött több, aztán újra elkezdtem használni és ugyanúgy kirügyeztem.
Nagyon rossz vásár volt sajnos, így egy csillagra javítom a négy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

UPDATE
Nagyon rossz vásár volt sajnos, így egy csillagra javítom a négy csillagot.

mokkalany

2019. augusztus 6.

Döbbenet, milyen ellentétes vélemények tudnak születni termékekről. Pedig elvileg a tisztító hatás nem bőrtípus függvénye... Engem régebben már az Isana Care géles lemosója is meglepett a teljesítményével, hiszen csak "jobb híján" vettem, nem számítottam semmi különösre, ehhez képest nagyon jól lehozta a vízálló sminket is, alig maradt valami utána a micellás vizes vattakorongon. Most pedig a hab állagban bíztam, és meg is győzött. Egyetlen kifogásom a műanyag csomagolás. Jó lenne valahogy szilárd szappan formátumban megvalósítani, papírköntösben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

toszkana

2019. július 25.

Előre meg kell mondanom, nagyon sokfelé arclemosóm volt már nagy márkáktól: Estée Lauder, Vichy, Bioderma, Chanel stb. Csak azért írtam le ezt , mert nagyon meglepett ez a kis cucc ;) Nekem a "jeder Hauttyp"( minden bőrtípusra) van meg . Ezt használtam az esti sminklemosáshoz. Tartottam tőle milyen lesz a végeredmény, de nagyon meglepett: MINDENT lehozott !!! ( alapozó, púder, bronzosító, pirosító, highlighter,) utána áttöröltem az arcom micellás vízzel ...... és semmilyen makeup maradvány nem volt a vattakorongon. Nem szárítja az arcbőrt ;) Szerintem ez 1 szuper sminklemosó, megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

francais

2019. március 21.

Semmit nem csinál, még tusolóban feláztatott arcbőrön kétszer megyek vele át sem szedi le a sminket. 3-4 pumpálásnyi kell belőle, fürdés közben használgatom majd el + tusolás közbeni arcradírozáskor a morzsák lemosására. Rettenet, alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Dodi95

2019. február 3.

Szerettem volna kipróbálni egy új arclemosót és gondoltam kipróbálok egy alacsonyabb árkategóriásat az eddigiek után, hát nem kellett volna. Egyáltalán nem érzem tisztának az arcom a használata után; viszonylag sokat kell ahhoz használni, hogy rendesen jusson mindenhova (nekem legalább 4 pumpányi), az illata nekem sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

idonthaveaname

2018. november 16.

Én nagyon szeretem! Az illata egyáltalán nem tolakodó, szinte nincs is, és jól tisztit! Ezt a tonik felvitelénél használt vatta állapota bizonyította már sokszor. Egyedül a hajvonalamnál kell jobban odafigyelnem, de szerintem ez az arctisztítási technikámnak, és nem a terméknek róható fel. Elég könnyed a formulája, de teszi amit kell, és ami nagyon fontos: nem nyúzza le a bőrömet, kíméletes. Talán az egyetlen hibája, hogy viszonylag gyorsan fogy, de ezt megbocsátom neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

mivett

2018. szeptember 7.

az első pár használat után én azt mondom, megtartom
sajnos a kombinált bőrre szánt termékek általában szárítanak, ezért áltam át a száraz bőrre valókra - igazam is lett, szerencsére nem lesz csikorgós az arcom a használata után
csak reggel használom, sminklemosásra nem, így ezzel nincs tapasztalatom
az illata tűrhető, engem nem zavar
egyelőre megelőlegezem neki a 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

az első pár használat után én azt mondom, megtartom
csak reggel használom, sminklemosásra nem, így ezzel nincs tapasztalatom
az illata tűrhető, engem nem zavar
egyelőre megelőlegezem neki a 4 csillagot

zagnes89

2018. június 4.

Update: elhasználtam sminkecset tisztításra, de se bb kérmet (koreai) sem alapozót nem bírt kimosni belőlük. Még erre sem volt jó.
Mivel már nem kapni az rdl szappanmentes lemosóját, gondoltam kipróbálom ennek a géljét, de persze az sem volt...Az összetevők alapján gondoltam egy próbát ez is megérhet, és nagyon tetszett a hatása. A vízhiányos de kombinált bőröm nem szárította és nem is zsírosította, a pórusokat különösen bha-val kombinálva szépen tisztítja és összehúzza. Mégis, pár nap után előjött pár pattanás, és ezután minden nap akadt egy új. Biztos, hogy ettől. A két csillag azért jár mert nem szárít/nem zsírosít és nem csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

cintibuborek

2018. április 2.

Nem távolítja el rendesen a szennyeződést, ha utána áttörlöm az arcom micellás vízzel koszos lesz a vattakorong. Az illata nem túl kellemes engem a hajfestékek illatára emlékeztet, a bőröm is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

bogi0606

2018. március 13.

A sminket nekem szépen leszedi és tisztának érzem utána a bőröm. Az illata viszont borzalmas, de így a flakon felénél járva kezdem megszokni. Alapvetően szerintem ár érték arányban jó arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract