Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Lágy illattal.Nincs több fehér folt,csökkenti a sárga foltok kialakulását.Megbízhatóan véd az izzadástól, kellemesen friss érzést kölcsönöz viselőjének.

Szila20

2019. augusztus 17.

Nagyon nem szeretem ezt a terméket, pedig én aztán nem vagyok válogatós dezodorok terén, de ez borzasztóan erős és mű. Azért kap 2 csillagot, mert az izzadásgátló hatásával kapcsolatban végül is nem tapasztaltam rosszat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Lánghajú

2019. január 12.

Teljesen jó.Olcsó, dezodorál és szeretem az illatát.Arra nem vennék mérget, hogy tuti nem hagy nyomot a ruhán, mert eddig olyannal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Nicu

2018. szeptember 2.

Nagyon enyhe illata van, és erősen fúj a szórófej. Nekem egyáltalán nem hatott semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Hecate

2018. július 15.

Örülök ha másoknak bevált. Sajnos én iszonyatosan műnek érzem az illatát és képtelen voltam megbarátkozni vele. Bánatomra frissesség érzést se éreztem a használata után. ( Nem szeretem a 48 órás izzadásvédelmi szövegeket a deokon, hiszen úgysem tartanának addig, másrészt az ember naponta tisztálkodik. ) A szórófeje jól fúj, igen erősen. A csomagolása kellemes a szemnek. Az ára olcsó és valóban nem hagy foltot a fekete ruhán. Egy férfi ismerősömnek tetszett az illata, de ő is elismerte, hogy nagyon mű. Nem szeretném többet magamon érezni, pláne nem rendszeresen. Kár érte, szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

javi

2018. június 10.

Nincs semmi különös illata, kb. fél napot bír. Viszont vigyázzatok vele a kifújásnál, én többször is nagyon köhögtem tőle és bekönnyeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

agciika

2018. március 23.

Akciósan potom pénzért (299Ft) kaptam le a polcról, és nagyon pozitív csalódás ért mert nem vártam tőle semmi extrát. Nagyon friss és "tiszta" az illata, simán felér egy Rexona/Fa minőséggel és izzadás elleni védelemmel. Nem hagy foltot a ruhán és ez nagyon nagy pozitívum. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

brbara

2017. november 22.

Isana Clear & Fresh golyóssal használtam együtt. Úgy jó volt, különkülön egyik sem igazán jó izzadásgátló. Az illata egész kellemes, púderes. Frissnek nem mondanám, sőt ha az ember keze megszalad és kicsit többet fúj a kelleténél, akkor kifejezetten kellemetlen, ragacsos érzete lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Loreley

2016. március 28.

Nekem bevált ez a deo. Olcsó,nincs annyira vészes összetevője és állatkísérlet mentes is.
Mondjuk én naponta kétszer biztos,hogy megmosom a hónaljamat,így egész napos védelemről nem tudok nyilatkozni.
Télen,tavasszal jó,nyáron majd meglátjuk hogyan teljesít.Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag