Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Könnyed szárazsampon cseresznyevirág illattal.

rosemary88

2021. május 7.

Nagyon szerettem, sajnálom, hogy nem lehet már kapni :( Az illata egész nap kitartott, amit nem bántam, mert tetszett. Igaz, hogy rendesen fehér lett tőle a hajam, amiért egy pontot levonok, de hatásos volt. Be kellett volna belőle táraznom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Bambi80

2021. április 14.

Impulzus vásárlás volt.A cseresznyevirág miatt vettem meg.Az illata nagyon finom viszont számomra túl nagy gyakorlati haszna nem volt .Ritkán használok szarazsampont ezt szerettem volna,de valahogy nekem nem hozza azt amit kell Lehet mert göndör és száraz a hajam,de nekem elnehezítette és nehéz is volt belőle kifésülni .U

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

drozsi

2021. február 24.

Finom az illata, sokaig eleg egy flakon. Nekem vetekszik a Bastite sampon hatasaval bar az picit jobb.. de ez ar ertek aranyban veri ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

alexa1984

2021. január 29.

Nagyon szeretem,ez a legjobb szárazsampon! Simán ki tudom tolni vele a hajmosást még 2 nappal. Több flakonnal van itthon mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

csengenagy1

2021. január 21.

Ez a tökéletes szárazsampon! Jó az illata, nem tolakodó, a Loréal szárazsamponjával ellentétben. A hajam tényleg olyan lesz tőle, mint mikor frissen mosom, nem tapad össze. Az pedig csak ráadás, hogy ennyire olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

brbara

2020. november 18.

Sajnos én is lepontozni jöttem. Számomra elképesztően büdös, már már elviselhetetlenül. Totál rossz a felvitele, hiába rázom fel, foltos, poros aztán köpköd, fröcsköl és nem valószínű, hogy pont hibásat fogtam ki, mert nagy okosan, a jó értékelések miatt egyből 3db-ot vettem...
Nem igazán segít a hajam állapotán, használat után nehéz állagú, egybeálló kupac lesz a fejem tetején és komolyan..még büdös is.
Szinte minden alkalommal megbánom, ha magamra fújom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Szinte minden alkalommal megbánom, ha magamra fújom :(

szzh01

2020. november 17.

Le kell rontsam az eddigi nagyon szép értékelését, mert nekem szinte semmit nem csinált ez a száraz sampon a hajammal. Csak fújom, fújom, rengeteget elfújok (más száraz samponhoz képest) és olyan, mintha csak egy átlátszó, erős illatú de minden tartalom nélküli hajparfümöt fújnék a hajamra. Olyan, mintha a lényeg (a rizskeményítő) hiányozna belőel. Ennek megfelelően azt az egyet valóban e l lehet róla, mondani, hogy nem fehéríti a hajat. Zsíros marad viszont,és alig emeli meg a hajtövemet is, talán ha 10% pozitív változást hoz. Ráadásul a flakon 4 használat után kifogyott.

Eszméletlen erős az illata, a fürdőszobában konkrétan fuldokoltam tőle, többször erős köhögő roham jött rám közben. Csak visszatartott lélegzettel tudtam használni, minden levegővételhez kiszaladva a fürdőből.
A szaga/illata kb 1 napig erősen érződik a hajon, s nekem egy kicsit birizgálta a fejbőrömet.
A Batiste brunette száraz samponját akartam leváltani vele, amivel egyébként elégedett vagyok, csak az árát sokallom, de ez sajnos nem lett alternatíva. Nekem pénzkidobás volt, szerencse, hogy nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 17.

bebecske22

2020. november 9.

Alapvetően nem vagyok száraz sampon "párti", de ezzel elég jól összebarátkoztunk! :) Ha reggel nincs kedvem hajat mosni, akkor ezzel átfújkálom és 1 napot nyerek. Szerencsére nem hagy a hajon fehér foltot, úgyhogy engem megnyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 9.

anita33

2020. november 7.

Jó az illata, jó az ára és nyerek vele 1-2 plusz hajmosás mentes napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Jó az illata, jó az ára és nyerek vele 1-2 plusz hajmosás mentes napot.

Malachite

2020. november 7.

A többiek már minden jót elmondtak, abszolút, magasan a legjobb drogériás szárazsampon, feketébe hajlóan sötét hajamon sem látszik meg minimális eldolgozás mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride