Isana

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a bőrradír egyesíti a természetes cukor eredetű hámlasztó szemcsék hatását a kakaóvaj ápolásával - a ragyogóan szép, ápolt bőrért. Finom cukorkirstályokkal intenzíven és gyengéden hámlasztja a bőrt, így eltávolítja az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata esetén a bőrképet láthatóan finomítja. A kényeztető kakaóvajjal gazdagított formulának köszönhetően a bőrt finomítja és friss tónust nyújt.

FurcsaKavics

2019. március 6.

Tipikus impulzusvásárlás eredménye, meg amikor az embert a kakaóvajas és egyéb mai divatos alapanyagot tartalmazó felirattal megveszik kilóra. :D Szeretem az ilyesfajta édeskés illatokat, és engedtem a csábításnak. Akciósan vettem 1100 Ft körül, mondom egy próbát megér. Teljesen átlagos bőrradír, nem túl gyenge-, de nem is túl durva szemcsés, olyan nevezzük közepes erősségűnek. Nekem kifejezetten tetszik, hogy elolvadnak a szemcsék használat közben. Használata után a bőröm egy picit puhább lesz, de ezt bármelyik arcradír tudja töredék árért cserébe. Az illata miatt használom, mert kakaós, krémes, instant megenném, és röviden ennyi. :D Egynek elmegy, de biztosan nem veszem újra. Az ilyesféle termékeket nevezném élvezeti cikkeknek, mert ha nem is nagy szám, de mégis van benne valami, amiért szeretjük használni, avagy örömet okoz. (És már alig várom, hogy menjek fürödi és magamra kenjem... xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

szilvia.bano

2019. január 11.

Nemrég kezdtem használni és egész jó termék. Nem táplálja eléggé a bőrömet, szemben a L'oreal kakaóvajas arcradírjával, aminek feltehetőleg az az oka, hogy ebben nincs kókuszolaj, ami nagyon intenzíven táplálja a száraz bőrt. Kombinált vagy zsíros bőrtípusnál lehet, hogy jobban beválik, még normál bőrön is, de az én száraz bőrömnek kicsit kevés. Viszont a szemcsék mérete és sűrűsége tökéletes. Kis méretű szemcsék vannak benne és sűrűn, így kíméletesen de hatékonyan radíroz. Az illata bár nem annyira finom, mint a L'oreal kakaóvajas verziójának, de kellemes. Ugyanakkor azt viszont egyáltalán nem értem, miért kellett bele karamell, amitől picit ragadós az állaga. Ár-érték arányban jó. Összességében nem rossz, de hosszú távon maradok a másiknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Lovemakeup

2019. január 8.

Múlt héten vettem észre, hogy lehet kapni a Rossmannban, így rögtön le is csaptam rá. Eddig 2x használtam, szóval messze menő következtetéseket nem tudok levonni, de egyenlőre tetszik. Jól radíroz, puha az arcom tőle, és hideg vízzel is könnyen el lehet távolítani. Majd updatelek, de eddig megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak