Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugeyes, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szárazsampon kifejezetten sötét hajra kifejlesztve, két hajmosás között könnyedén felfrissíthetjük vele a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Betti1113

2021. december 16.

Először a világos hajra való változatát használtam amíg szőke voltam, azt sokkal jobban szerettem mint ezt. Az eredeti hajszínemre váltottam vissza (barna) ahhoz szereztem be ezt a sötét hajra való változatot. Ahhoz képest hogy sötét hajra való elméletileg, én bármilyen távolságból fújtam fehér nyomot hagyott a hajtöveimen, és a zsíros lelapult hajammal sem birkózott meg annyira szépen. Az illatát túl intenzív a találtam, pár óráig maradt meg az illata a hajamban, de amíg ki nem kopott belőle addig kifejezetten zavart ez a furcsa erős illat.. Azért 3 csillag mert rossz napokra utolsó ments várnak jó volt, de nem valószínű hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

mentaviola

2021. december 1.

Nekem bevált ez a száraz sampon. Felfrissíti a lelapult hajat és ad neki egy kis plusz tartást is. Ár- érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

pirospipacsocska

2021. október 10.

A családunk felváltva használja ezt,és a DM saját márkás száraz samponját.Nekünk tökéletesen megfelel mindkettő. 😁Nyilván nem kell csodát várni tőle,de a funkcióját betölti,felfrissíti a zsíros hajtövet.A hajmosást maximum így 1 nappal tudjuk kitolni a használatával.Az ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

bioglar

2021. március 29.

Nekem sajnos semmit nem tett a zsírosodás ellen, csak rosszabb lett tőle a hajam, mert olyan fura lett a tapintása. Lehet többet kellett volna fújnom belőle... majd egyszer lehet újrapróbálkozok vele, kidobni nem akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

szaboedit82

2021. január 7.

Az ára remek és szuperül felfrissíti a hajat, DE ahogy már írták mások is, nagyon fullasztó. Érzem, ahogy megtapad a torkomon és nem segít, hogy becsukom a szám vagy nem veszek levegőt.. emiatt kell váltanom. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Aida0531

2020. október 23.

Én szeretem ezt a szárazsampont, bár valóban durva az illata.
Többször is újra vettem már, hisz számomra hatásos, kitolja 1-2 nappal a hajmosást simán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Én szeretem ezt a szárazsampont, bár valóban durva az illata.

Etes

2020. szeptember 3.

Teljesen egyet kell értenem az előző hozzászólóval. Az illata olyan erős és fullasztó, hogy szellőztetés nélkül nem lehet kibírni. A helyiségbe, ahol használnom, percekig nem lehet bemenni fújás után.
Könnyen el lehet oszlatni a hajon, a termék színe (sötét) barna volt felvitel után, de könnyen be tudtam dolgozni anno a fekete hajamba is.
A funkcióját számomra sem látta el, a zsírosodást nehezen leplezte. Sokat kellett fújni belőle, hogy látszólag száraz hatást keltsen, viszont addigra a bajnak borzasztó érzést eredményezett: elnehezítette, összeállította, megkeményítette. Élmény volt fésülködni utána.
A hajmosást egyáltalán nem tolja ki, én akkor használtam, ha hirtelen közbejött egy buli és már nem volt időm/kedvem hajat mosni, viszont csúnya hajjal nem akartam menni. Úgy egy estét nehézkesen kibírt, viszont másnap kötelező volt a hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Egoistagumikacsa

2020. június 30.

Használat után szellőztetni kell, mert olyan erős köhögtető szaga van, amit nem lehet elviselni. A funkcióját nem igazán látja el, minimális javulást el lehet vele érni, de közel sem annyit, hogy megérje a használata. Az egyedüli pozitívum, hogy használat során viszonylag egyenletesen oszlik el a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Lili2109

2020. június 13.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Nagyon jó!

bugeyes

2020. március 2.

Kíváncsiságból vettem meg, a másik drogériás márka szárazsamponja sajnos nem vált be. Eddig a Batiste volt a legjobb számomra, de igazából ez a szárazsampon sem tud kevesebbet. Nekem totál a Batiste barna hajra való termékére hajaz, úgyhogy lehet, hogy ennél maradok, mert az ára viszont zseniális. Nyilván ez sem helyettesít egy hajmosást, csodát nem kell várni tőle, de ami a funkciója azt ellátja. Még van belőle, addig is megelőlegezek egy 4*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Vitaminok: Panthenol