Isana

Ár:   319 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Bogyós gyümölcs illatú fürdőgyöngyök babassu olajjal és ureával.

Blackxentric

2020. július 11.

Valószínű újabb verziót használtam belőle, berry heart néven fut. Amúgy minden másban megegyeznek.
Nagyon hamar feloldódott a vízben. A víz szép színes lett. Az illata finom gyümölcsös tea. Húsz percig tart maximum a fürdés nálam. Ezt az időt kibírta a finom illat. Nekem tetszett összességében. Nem szárított, nem irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Vikcsu03

2020. április 5.

Az illata hamar elillant. Talán én is csatlakoznék az előttem szólókhoz a gyümcsös tea illattal. A vizet megszínezte. Semmi pozitív tapasztalat:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

zsazsa9

2019. szeptember 10.

Az enyémnek egy kicsit másabb volt a csomagolása, szerintem újabb, Berry Heart néven fut, de ott is áfonya és málna van a képen, valamint a babassu-olaj és az urea van feltüntetve "hatóanyagként", úgyhogy szerintem ugyanezt a terméket használtam én is. :)
Klassz, hogy gyöngyök és nem só, így nem szurkált a kád alján. :D Egyébként gyorsan elolvadt, úgyhogy igazából nem is lett volna ideje szurkálni. A vizet már a tasak fele is nagyon szép, erőteljes pirosra színezi, ami szerencsére a kád oldalát egyáltalán nem fogja meg.
A negatívumok azonban: Egyáltalán nem éreztem az illatát fürdés közben, és ami a legeslegvisszataszítóbb volt számomra, hogy felolvadás után valami fehér, apró dolgok úszkáltak mindenfelé a vízben. Nem tudom, mi volt, de a piros vízből nagyon kitűnt a sok pici fehér úszkáló akármi, nem esett túl jól ránézni és tudni, hogy ebben ázok... :D Használat után elkélt a testápoló is. Nem fogom újravenni, egészen biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Tvylvis

2018. április 15.

Egyetértek az előttem szólóval, erdei gyümölcsös teát, üdítőt idéz az illata. A vízben nem volt túl intenzív. Az én száraz bőröm kissé szárította, jól esett utána a testápoló. Erősen az egynek elment kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

kiralykislany

2018. március 29.

Nálam a fő szempont egy fürdősó esetében az illat, a szín, esetleg a habzás. Nem várok különösebb hidratálást tőle, de azért ne is szárítson. Szerintem ennek nagyon gagyi erdei gyümölcsös tea szaga van. A vizet szépen megszínezi, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

Hidratálók: Urea

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.