Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A szabadság érzése, a felfedezés szelleme és a felejthetetlen pillanatok - az  ISANA Duschgel travel more worry less fantasztikus zuhanyélményt ad és segít megvédeni a bőrt a kiszáradástól - ápolt bőrért.

Niki0215

2019. október 17.

A flakon miatt vettem meg, de nem csalódtam...kék színű, jól habzik, illata kellemes .hűs szellőre emlékeztető frissesség..Nem irritál, ár-érték arányban is kedvező...Limitált, de ha van rá módom, még biztosan újra veszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Hecate

2019. október 12.

Más hölgyekhez hasonlóan a flakon miatt vettem meg. Az nagyon szép. A termék varázslatosan kék színű, jól habzik, kellően tisztít. Illata sportos, engem egyes Old Spice termékekre emlékeztet. A sportos illat, amúgy jól illik utazáshoz, amire a termék neve céloz.

Az ára baráti. Irritációt vagy bőrszárazságot nekem nem okoz.

Egy csillagot mégis levonok, mert sajnos limitált kiadás. Nem élvezhetjük sokáig. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Az ára baráti. Irritációt vagy bőrszárazságot nekem nem okoz.

wildrose

2019. szeptember 21.

Kellemes, könnyű, friss illatú, cuki kék színű, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Szilviams0118

2019. augusztus 29.

impulzusvásárlás volt, de nem rossz termék, csak kissé férfias illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

impulzusvásárlás volt, de nem rossz termék, csak kissé férfias illata van

kikolett

2019. augusztus 18.

Tényleg férfi tusfürdő (fenyő) illata van és ez nekem sem tetszik, zavar, szóval sajnos ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

MissKB

2019. július 6.

Csak a flakon miatt vettem meg, még csak meg sem szagoltam az üzletben. Aztán itthon jött a felismerés, hogy ennek férfi tusfürdő illata van, amivel azóta sem tudok megbarátkozni, pláne, hogy elég tartós is. Egyébként nincs vele más probléma, a géles állaga rendben van, jól habzik, a kék színe is frissítő ebben a hőségben, nem szárít. Szóval elhasználom, de újra venni biztosan nem fogom. A 4* a flakon miatt jár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Ayanna

2019. június 28.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Nyáron nem szeretem a túl erős, édes, fűszeres illatokat, éppen ezért vettem meg ezt. Nagyon kellemes, friss illata van, engem a Balaton-partra emlékeztet 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Boudica

2019. június 10.

Hogy én mennyire megszerettem ezt a tusfürdőt! Kék színű, géles állagú és úgy habzik, mint az álom. Az illata még jobb mint a flakonban, tiszta, igazi nyárias illat. A bőrömet nem szárítja, nem irritálja. Biztosan betárazok belőle mielőtt kivonják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Scara

2019. május 14.

Szeretem ezeket a limitált kiadásokat annak ellenére, hogy ritkán választom a drogériák saját termékeit.
Ebben a “ragyogó tavaszi” időben megfogott a képen ábrázolt nyári tengerparti élmény ígérete és már hoztam is haza magammal. :)
Este pedig jött a felismerés : Jééé, hiszen ennek Kenzo L’Eau illata van! :) Kíméletesen tisztít, mérsékelten habzik és nem szárítja a bőröm.
Ebből a tusfürdőből biztosan beszerzek még párat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Ebből a tusfürdőből biztosan beszerzek még párat. ;)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.