Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2020. május 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

E vitamin és értékes jojobaolaj óvja bőrét, megőrzi annak nedvességtartalmát és hosszantartó ápoltságot biztosít.

Bőrgyógyászatilag igazolt.

Yette

2020. május 24.

Nagyon sűrű krém, ami elsőre testvajra emlékeztetett , majd eldolgozás után a bőrömön egy elég vastag olajréteg ült ki, ami nem is akart beszívódni.
Nagyon szépen rendberakta a száraz lábamat, de az illata iszonyatosan vegyszeres. Emellett tele van parfümmel, és illatanyaggal.

Bár tényleg haszsnál, számomra olyan kényelmetlen használni, hogy biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

fdorottya

2016. november 25.

Hirtelen felindulásból vásároltam. A régi testápolóm nagyon drága lett, így gondoltam olcsóbbra váltok.. Hát nagy hiba volt. Nagyon nehéz, zsíros krém. Nagyon nehéz eldolgozni a bőrőn, és nagyon nehezen szívódik be. Hidratáló hatása viszont nem rossz. Ennek ellenére bánom, hogy megvettem. Az illata olyan semmilyen.

Adok neki még egy csillagot mert nagyon szépen helyretette a száraz bőrömet. De az állagával még mindig nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Hugee93

2016. október 27.

Zuhanyzás után száraz a bőröm és ezen nagyon jól segített. Kicsit zsíros, de tényleg jól hidratál. Viszont az illata... Túl sok benne a parfüm. Eleinte tetszett, de kb. 3 hét után már nagyon utáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

canyon

2016. július 13.

Hirtelen döntöttem el, hogy megveszem. Kár volt, egyből megbántam. Illata rendben van, de nagyon zsíros érzetet hagy maga után. A lábamra esténként elhasználtam, azt hittem soha nem fog elfogyni. Nem éreztem hidratáló hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

bymboo

2016. március 13.

Sűrű,nehezen kenhető,de az illata rendben van.Megfelelően hidratál,és még a pénztárcának is barátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Bonnieoo7

2015. november 21.

Nagyon vevőbarát az ára. Valamiért szeretem ezt a fajta tégelyt, noha nem higiénikus. Tusolás után használom a nedves bőrömbe masszírozom be, bár nem könnyű. Sokat kell simítgatnom, mire szinte elolvad. Reggelente érdemes használni, miközben az ember még köntösben készülődik. Szépen lassan felszívódik kb. 20 perc alatt és lehet öltözni. Illatával sincs bajom, meg lehet szokni. Külön öröm számomra, hogy E vitaminos, mert amellett hogy ez egy természetes tartósítószer a kozmetikumok esetében, még táplálja is a bőrt a vitaminok erejével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Zaynab

2015. május 21.

Gyanútlanul vettem meg, mert nem tudtam hogy ilyen az illata. Szerintem diszkrétnek semmiképpen sem lehetne nevezni, mert elég erős, és még kézmosás után is megmaradt a szaga.
Engem valamilyen mosóporra emlékeztet és a ragadósság is igaz.
Még nem tudom hogy hosszútávon milyen és hogy mennyire kedvelem majd meg. Lábkrémnek vettem, szóval talán így majd nem érzem az illatát.

Ha lenne egy ilyen krém ami illatmentes, az jó volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

Engem valamilyen mosóporra emlékeztet és a ragadósság is igaz.

Ha lenne egy ilyen krém ami illatmentes, az jó volna.

szivecske

2015. január 12.

Hidratálni jól hidratál, de nekem az illata nagyon nem jön be. Olyan mintha már megromlott krém lenne. Csak a lábszáramat és a vádlimat kenem be vele esténként, de közben várom, hogy elfogyjon. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

eventually

2014. december 1.

olcsó és nagyon tömör krém, szeretem, mert mindenre használom - testre, kézre, ajakra, ha csak ez van nálam.. nagyon jó illata is van, nem az a cukros-csokis-émelyítő izé (ami először mindig lenyűgöz egy testápolóban, de aztán utána annyira megunom, hogy rá se bírok nézni) hanem kellemes, tiszta illata van, amit én személyszerint nem tudok megunni. tuti, hogy újra és újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

dora.banszki

2014. november 9.

Utazásra vittem magammal, az illata talán jobb is mint a niveáé, de ez is nagyon nehezen kenhető és nagyon-nagyon zsíros. Hidratál, de marad a ragacsos érzés. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.