Isana

Ár:   319 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló eper és menta illattal, enyhe csillogással.

Kitsyke

2020. szeptember 17.

Természetes fényben a színe nem látszik, a csillogás sem! Villanyfényben látszik a színe, piros színű.
Rájöttem hogy azért száraz az ajkam mert ilyen sz...rokkal kenem a számat, régebben is állandóan száraz volt mert ilyeneket kentem rá... Soha többet nem veszek ilyen drogériás "ajakápolót"!!!! A kék változata az jobb, de azt sem veszem újra soha.
Maradok a 100-forintos szőlőzsíroknál, és a Carmex-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Maradok a 100-forintos szőlőzsíroknál, és a Carmex-nél.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate