Isana

Ár:   319 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló eper és menta illattal, enyhe csillogással.

kattya

2021. március 10.

Finom, cukorkás az illata, így szívesen veszem elő, felkenve kellemes állagú, de, én nem is értem, hogy hova tud eltünni a számról kb. 10 perc alatt. Azt vettem észre, hogy újra és újra csak kenegetem vele a számat, mert már nincs ott, van hogy akár 5x is egy órán belül, mert eltűnik!! Gyakran veszek hasonlóan olcsó ajakápolókat, de ez tartósságban alulmúlja a többit. Hogy mennyire hidratál? Hát, ameddig fent érzem, addig igen, abban a max. 10 percben. El fog fogyni (így sajnos hamar), mert alapvetően szeretem felkenni, de nem biztos hogy újraveszem. Ja, és a legolcsóbb műanyagból van a kupakja, 2 hete van meg és körben be van repedve vagy 5 helyen, nem sok időt jósolok neki, hogy le is töredezzen, pedig nyilván nem izomból tépem le, más, hasonló árkategóriájú ajakápolóké nem ennyire gyenge minőségű. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

FATIvagyok

2021. február 26.

Nekem is hasonló a véleményem,az illata és a színe miatt megpróbálom elhasználni. Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Kitsyke

2021. február 26.

Látszik a színe az ajkakon, tetszik az illata.. Tipikus drogériás ajakápoló, estére bekenem és reggelre cserepes. 👏👌 elhasználom a színe miatt..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate