Isana

Ár:   299   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.greti, Módosítva: 2016. május 21.

Ár:   299
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A cseresznye kivonattal gazdagított speciális ápoló formula segít a bőrt védeni a kiszáradástól.

Bőrbarát pH. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

sziabrigivagyok

2016. április 1.

Szerintem nagyon jó az illata és viszonylag sokáig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

Szerintem nagyon jó az illata és viszonylag sokáig elég volt nekem.

Loona

2015. december 24.

Furcsa egy kapcsolat a miénk... megláttam, megtetszett a csomagolása, szemtelenül olcsó volt, így hát megvettem. Az illata a boltban megszagolva persze tetszett, de semmi nagy-nagy szerelem, csak sima tetszés.

Aztán valami hasonló folytatódott otthon is: valahogy nagyon-nagyon lassan használtam el, ott volt mindig elérhető közelségben, szem előtt, mégis gyakran megfeledkeztem róla, hogy ő is opció, és inkább másik tusfürdő után nyúltam zuhanyzás közben, évszaktól függetlenül. Tényleg elég szerény, könnyed illata van, viszont nyáron, nagy melegben pont az ilyesmit szeretem, kánikulában valahogy nyomasztanak a nagyon intenzív illatok - mégsem fogyott jobban nyáron sem.
Volt, hogy még vártam is, hogy elfogyjon, hogy végre a helyére tehessek egy másik flakon másmilyen tusfürdőt.

Aztán amikor közeledtem a flakon végéhez, valahogy megváltozott minden: ráeszméltem, hogy ha ez elfogy, akkor ennyi, nem lesz utánpótlás, és ez hirtelen nagyon elszomorított, pedig nem életem első limitált tusfürdője volt. Egyre inkább kezdtem rájönni, hogy a kis, szerény illatával annyi ideje mindig, fixen ott levő tusfürdőcske (ami amúgy tusfürdőként abszolút teszi a dolgát, kellően habzik, kevés kell belőle, jól tisztít, nem szárít) mennyire hozzám nőtt, és mennyire megkedveltem, jobban belegondolva bizonyos szituációkban, napokon, kedélyállapotban mindig ezt szerettem használni. A végén már óvatosan használgattam, különleges alkalmakra, hangulatokra tartogatom, és szomorú vagyok, hogy ha elfogy, nem tehetek majd a helyére ugyanebből egy másik, tele flakont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

Christi

2015. július 8.

nekem szárította a bőrömet, és nagyon gyorsan fogyott. ajándékba kaptam, nem veszem újra, szinte sose veszek újra tusfürdőt, mindig mást használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

t.greti

2015. június 30.

Az illata nagyon bejön, nem szárít, jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Az illata nagyon bejön, nem szárít, jól habzik, kevés is elég belőle.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol