Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2012. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít az izzadás ellen.

jane79

2020. december 6.

Nagyon akartam szeretni a márka dezodorait de sajnos nem jött be. Nagyon olcsó , de sajnos nekem nem volt izzadásgátló hatása . Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

A77

2018. január 10.

Az öko-test ajánlás miatt próbálkoztam vele, de sajnos nem látja el a funkcióját. Nem vagyok izzadós, de ha ezt használom, par órán belül kialakul az izzadtságszag, mintha semmit se használtam volna. Kellemetlen élmény. Más deoval kombinálva tudom csak elhasználni, hogy azért mégse végezze azonnal a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 10.

bettina28

2016. december 18.

Mini változatban van meg, nyári táskába nagyon jó a kis méret. Az illata viszont annyira nem jön be, más illatból is lehetne mini változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

citylight900

2016. július 30.

Csípi a bőröm ha ráfújom, és nem tudom, nekem az illata se nagyon jött be. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Csípi a bőröm ha ráfújom, és nem tudom, nekem az illata se nagyon jött be. :(

Zildinyo

2016. július 20.

Mini változatban van vészhelyzetekre a táskámban egy. Imádom az illatát, nap közbeni frissítésre tökéletesen megfelel.
Ennél többre azonban nem elég, de alumúniummentes deótól ilyet nem is várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Ennél többre azonban nem elég, de alumúniummentes deótól ilyet nem is várok.

blankasara

2016. július 19.

Július 11: Hetek óta tart a dezodor kálváriám, valahogy egyik sem az igazi. Egyáltalán nem vagyok izzadós fajta, de mindig olyat fogok ki, aminek már alapból kellemetlen az illata a bőrömön, ráadásul elég drágán. Nem gondoltam volna, hogy egy alacsonyabb árkategóriájú dezodor fog meggyőzni, de ár - érték arányban egyelőre ő nyert 4 csillaggal, mert azért nem mernék úgy elindulni reggel, hogy napközben ne frissítsek vele egyszer-kétszer, de nagyon finom, friss illatú és relatíve jól véd 30 fok felett is.

Update, július 19: Az elmúlt napok őszies időjárása mellett úgy teljesített, mint egy 800-1000 Ft-os, így 5 csillagra húzom 4-ről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Katulin

2016. június 11.

Nem vártam tőle sokat, mivel olcsó termék, de azért azt nem gondoltam volna, hogy csípi, sőt irritálja a bőröm, no meg persze 0%-ban látja el a funkcióját. Gyakorlatilag használhatatlan, mert mint ahogy mások is írták, egyáltalán nem gátolja az izzadást, sőt, inkább fokozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

marieklein

2015. augusztus 25.

Nagyon mellélőttem ezzel a deóval; izzadok is tőle - ami nem lenne baj, hiszen az kell -, de sajnos pár óra után szaglok is. Próbáltam télen-nyáron, otthonra, sporthoz. Hiába szeretem az illatát, több esélyt nem adok neki, felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Szozs

2015. július 17.

Egész jó (sokkal jobb mint a rózsás változat), elég tartós is de harminc fok fölött ez sem elég sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Dius24

2015. június 5.

Kis kiszerelése van még én szeretem friss illatát és nekem eleg tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Kis kiszerelése van még én szeretem friss illatát és nekem eleg tartós!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.