Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Az ápoló vitaminokkal és UV-szűrővel ellátott Isana göndörítő hajhab extra erős tartást és hullámokat biztosít a hajnak.

Lona22

2019. december 24.

Nem göndörített, csak ragadt tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

Nem göndörített, csak ragadt tőle a hajam.

CrazyHairDontCare

2019. július 11.

2019. 06. 15.
Én ennek az újraformulált (nincs benne parabén és lejjebb van az INCI-ben az illatanyag), újracsomagolt és újranevezett (Curls & Waves) változatát próbáltam ki. Természetesen hullámos-göndör hajam van, ami inkább hajlik a hullámos felé és igyekezni szoktam inkább a göndör felé terelgetni. Ezen célra többen ajánlották nekem, hogy zselé helyett használjak hajhabot, mert az könnyebb és kevésbé nehezíti el a hajszálakat és így nem húzza ki a göndörséget a hajból, úgyhogy beszereztem ezt.
- A zselé használatához képest tényleg göndörebb lett a hajam, de ez nem nagy eredmény ezt a "Semmi" nevű termékkel is el tudom érni. De a zseléhez képest sokkal-sokkal szöszösebb lett a hajam (bizonyos részeken szinte szöszfelhő), pedig négy narancs méretű pumpálásnyit használtam el a kb vállig érő hajamon. Általában a zselével ujj-vastagságú loknikat tudok elérni, most csak egy-két szerencsésebb tincs emelkedik ki. Eléggé ilyen 80-as évekbeli dauerolt frizura hatást ért el nálam a termék (ami annyira nálam személyesen nem is lenne gond, mert imádom a nyolcvanas éveket, de ha ki kell mennem az utcára emberek közé, akkor inkább igyekszem a mai kor divatjához igazodni). Amúgy, ha már ennyire szöszös és száll a hajam igazán lehetne dúsabb a hatása. Egyébként lehet, hogy picit jobb eredmény lett volna ha miután benyomoggattam ezt a hajamba finger-coil-olok is, de az kb még 15 perc lett volna and ain't nobody got time for dat.
- Tartásról mint olyanról nem beszélnék, minimális szintű a zselémhez viszonyítva.
- Előnye az volt, hogy ezzel hamarabb megszáradt a hajam.
- Nem hagyott maga után kemény részeket, bár mint veterán zseléző nekem ez sem okozott volna gondot, de tudom, hogy ez sokakat zavarna.
- Sok mindent magyaráz számomra a doboz hátulján a leírás, mely azt mondja hajcsavarózás vagy formázás után használjam, és utána akár 48 órás tartást ad. Tehát gondolom ez egyenes hajú hölgyeknek készült, akik begöndörítik a hajukat valamilyen alkalomra. Mert 48 óra egyébként kb egy esküvőre elég. Bitch, nekem egy hétig kell a hajammal együtt élni :D Azt hiszem nem csak az összetevőket kellett volna a doboz hátulján elolvasni.
Hogy azért ne legyen full pazarlás a dolog a strandolós/vakációs rutinomba beépítem. Egy kis leave-in meg ez talán megszelidítik a hajamat úszás után, hogy ne úgy nézzek ki mint egy bolond macskás asszony.

Update:
A strandos rutinban egész jól teljesített, úgyhogy beépítettem azóta refresh-rutinomba is. 3-4 napja mosott hajat bespriccelek felvizezett balzsammal, aztán használom ezt. Ilyenkor eszméletlenül jól teljesít, szöszmentes göndör loknik mindenütt, nagyon meglepődtem. Úgy néz ki akkor teljesít a legjobban ha már egyébként van egy pár tenyérnyi ultraerős zselé az ember hajában :D Kap egy harmadik kegyelem pontot, de ennek ellenére nem érzem úgy, hogy nekem kellene überkreatívkodni, hogy egy terméket valahogyan működésre bírjak. Ha elfogy keresgélek majd még göndör/hullámos hajra való hajhabokat, ha nem találok jobbat talán még ezt is újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

2019. 06. 15.
- Előnye az volt, hogy ezzel hamarabb megszáradt a hajam.

Update:

violetti

2019. április 17.

Szöszössé tette a göndör hajam, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Szöszössé tette a göndör hajam, alig várom, hogy elfogyjon.

Eszterk6

2017. december 4.

Nagyon szeretem. Többször újravettem mert nagyon jó az ár-érték aránya. Tényleg nagyon jó ár és nekem dauerelt hajam van és enyhén nedvesen a habot beledolgozom és megszárítom. Sokáig tart a hatása, nem károsítja, nem hullik a hajam semmi ilyesmi. Sokáig elég ezzel a kis flakonnal. Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

csaksensi

2017. március 11.

Természetes, full göndör hajam van. Régen drága, mindenféle hajformázót vettem, hogy ne úgy nézzek ki, mint a szénakazal😂mostmár csak leakasztom ezt a polcról hajmosás után, és viszontlátásra. Szeretem. Nem ragad,így nem kell a csomókba álló hajammal hadakozni, kicsit szerintem lehetne tartósabb, de lehet nekem kéne gyakrabban hajat mosni. 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

vk20

2016. október 2.

Csillogó, selymes, puha, könnyen kifésühető lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Csillogó, selymes, puha, könnyen kifésühető lesz tőle a hajam :)

Mona01

2016. július 21.

Hát, ez a hab konkrétan egyenesít, nem göndörít :) Semmi rosszat nem csinál ezen kívül, nem ragad, nem keményít, nem tapasztja a tincseket. De mintha nem is lenne a hajamon. Pénzkidobás.
Ha valakinek mégis ez egy csodaszer, nagyon szívesen ingyen odaadom,egyszer használtam belőle 2 diónyit. Személyes átvétellel Kecskeméten. mona.levelei@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

nagylillaaa

2016. május 3.

Nagyon jó az illata :))) Nekem kicsit összeragasztotta a hajszálaimat... de egyébként kellemes hullámokat varázsolt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

lucintaa

2015. szeptember 14.

Őszinte leszek: csak azért vettem meg, mert úgy gondolom, hogy egy ilyen is alap darab, pláne egy kozmetika őrültnek. :) Pont emiatt nem is a drágábbak közül választottam, és nem azt mondom, hogy csak dísz a fürdőszobában, de ritkán kapom elő.
Amikor használatba veszem, akkor aranyos kis göndör tincseket varázsol a hajamba, annyira nem drasztikus a változás, de nem is lesz katasztrófa. Az illata finom, a hab állag is jó.
Amennyit én igénybe veszem, ahhoz teljesen tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Amennyit én igénybe veszem, ahhoz teljesen tökéletes. :)

Lorenita

2015. szeptember 13.

Természetes göndör hajam van, de kell neki egy kis segítség a megfelelő kinézet eléréséhez. Az Isana göndörítő hajhab nem sokat segített, max fél napig maradt "hullámos" tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Vitaminok: Panthenol

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.