Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CintiaKalman, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

"Megzaboláz, simít. Viszlát fénytelenség! Meg akarod zabolázni a hullámokat vagy fokozni akarod a kisugárzásodat? Mutasd meg, hogy a hajsimító spray-vel mit tudsz elérni. "Goodbye Frizz" formula. Fényes bevonatot képez. Erősíti a hajat. Ragyogóan fényes frizurát eredményez."

Ewcsi

2020. december 31.

Nekem teljesen megfelelt. Kellemes cukorka illata van, egyáltalán nem lett tőle zsírosabb a hajam. Segít a kifésülésben, nem olyan kócos a hajam mikor ezt használom. Szépen segít a hajegyenesítésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

HChristelle

2019. augusztus 12.

Jó illata van, de nem ér sokat sajnos. Én azért vettem hogy simább legyen a hajam főleg esős és párás napokon, de nem segített sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

mirellaa

2019. július 23.

Az amúgy vékonyszálú gyenge hajamból durva tapintású ragacsos, másnapra teljesen zsíros förmedvényt csinált. Ráadásul csak enyhén hullámos a hajam, mégse tudta kisimítani, pedig körkefével rendesen beszárítottam.
Semmire sem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Semmire sem jó.

chrissyb

2019. április 16.

Hát a hajamnak sokkal jobb nélküle. Igazából nem csinált semmi látványosat , viszont hamarabb zsírosodott tőle , és szerintem emiatt is kezdett el hullani ( nem 100 % , de amióta nem használom az is abbamaradt , szóval nagy az esély rá)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

vmgyr

2016. szeptember 27.

Összetapasztotta, és durva tapintásúvá tette a hullámos/göndör hajamat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Összetapasztotta, és durva tapintásúvá tette a hullámos/göndör hajamat!

CintiaKalman

2016. augusztus 29.

Az illata valami isteni és tényleg fényessé varázsolja a fénytelen, unalmas hajamat!
A pozitív tulajdonságai talán ennyiben ki is merülnek. Simító hatást egyáltalán nem vettem észre, a hajam visszagöndörödik néhány órán belül. Ha a hajamra fújom, picit mintha összetapasztaná másodperceken belül, mivel utána a fésű nem siklik át rajta olyan könnyen, mint ahogy alapjáraton szokott.
Elhasználom, de egyelőre kérdéses, hogy újravásárolom-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Elhasználom, de egyelőre kérdéses, hogy újravásárolom-e.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol