Isana

Ár:   430 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás.

p.cseresznye

2019. szeptember 5.

Én most az új verzióját vettem amelyik pöttyös kívül, nagyon meg vagyok elégedve vele, jó a tartása, másnap is látszik a hajamon, hogy nem fekszem szét annyira a formáját ha be van fújva vele a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Sziporka88

2018. december 28.

Utazó méretben vettem. Egy-két napra megfelel, de hosszabb utazásra mást vinnék. Vékonyszálú hajam van+ elől sok-sok babahajjal és nem tudja sokáig megtartani. Újra nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

bettiii

2018. április 17.

Az új kiadása van meg ennek a hajlakknak, nem az, ami a képen szerel. Számomra tökéletes! Nem értek egyet az előző véleményekkel. A szállodánkban egyik vendég otthagyta a kicsi változatát, ezért a kollégákkal kipróbáltuk. Nagyon tetszett, mert olyan, mintha nem is lenne lakk a hajamon, az illata kellemes és egyáltalán nem keltett ragacsos, nehéz érzést! Könnyen kifésülhető maradt tőle a hajam.
A tartóssága tényleg közepes, többet kell belőle fújni, de ez nem megy a lakk rovására, tekintve, hogy a többi lakk egy fújás után is összeragasztja a fürtjeimet, ez pedig nem. Én nagyon szeretem, nem is bírok mást használni, amióta ráleltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Lina14

2018. január 21.

en is a kicsit szereztem be
mondjuk egy begondoritett hajat nekem szepen megtart, de babahajk leszoritasara abszolute nem jo, gzorsan elenged a tartasa,amit nem is ertek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

en is a kicsit szereztem be

senskin

2016. október 15.

Egy kis méretet kaptam le a polcról, mert gyorsan kellett valami. Hát, még az a kevéske pénz ki pénzszórás volt rá. Ez egyszerűen egy semmi. Szó szerint semmi, ragadós illattal támad, utána szellőztetni órákat kell és a végeredmény, lapos, össze-vissza kócolós haj. Nem is érezni, hogy bármit fújtam volna rá, mégis többet árt a hajnak,mint használna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

annushka88

2016. április 12.

Ez egy kaka. Kb egy terrortamadas a hajnak, plusz az arcbornek is, ha ramegy. Csak nagyon csunyan illetnem szavakkal, de inkabb adok egy csillagot a semmire. Messzirol keruljetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

szollosiheni

2016. február 22.

Marhára összeragasztja a hajat és elviselhetetlen öregasszonyszagú. Alig vártam hogy elfogyjon és megpróbálom örökre elfelejteni ezt a tapasztalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Csirip74

2015. június 14.

Nagyon vékonyszálú hajam van, emiatt vettem meg. Semmit nem tart, rémes az illata és összetapadt, zsíros hatású a hajam tőle akárhogy próbálkozom. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

nta2

2014. július 31.

Kétszer használtam, de semmi jót nem tapasztaltam, inkább a Wella-t veszem, mert az bevált. Főként mert nem érzem tőle hogy hajlakk van a hajamon, hanem természetes hatású valóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

francais

2014. április 26.

Ez nem maximum tartású hajlakk, de nem tapasztja össze a hajszálakat, jó illata van és viszonylag puha is utána a hajam. Nekem nagyon tetszik, a 3-as erősségű tartása ellenére én újravenném.
Szuper, hogy könnyen elosztatható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Szuper, hogy könnyen elosztatható.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide