Isana

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: latiffah, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

UV szűrővel, erős és hosszantartó hatást biztosít, annélkül, hogy károsítaná a hajat. Hatóanyagkombinációja és vitamintartalma védi a hajat a kiszáradástól, visszaadja annak természetes fényét. Használható nedves és száraz hajra, valamint dúsító hatásként közvetlenül a hajtövekre és választékokra fújva.

Klaucsii

2018. június 18.

Nekem sajnos nem jött be össze tapadt a hajam és a fújóka is pár alkalom után megadta magát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

rose

2014. május 11.

Hónapokig a DM hasonló pumpás hajlakkját használtam, aztán az elfogyott, és előbb jártam Rossmannban, szóval megvettem ezt. Sokban különbözik a DM-es társától, de nem feltétlenül negatív értelemben: sokkal finomabb permetet fúj, viszont vizesebb, óvatosan kell fújni. A tartása pár perces száradás után nagyon jó. Az illata kellemes, enyhe, nekem eddig nem száradt be és nem köpköd. Ennyi pénzért szerintem nagyon jó vétel, ráadásul sokkal praktikusabb, mint a hajtógázos lakkok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

cica01

2013. október 12.

Igazából nem tudom miért vettem meg ezt a hajlakkot, de nem bántam meg. Szerintem meguntam a Taft hajlakkokat, hogy fújom fújom, a hajam agyon van lakkozva, és zsírosnak tűnik tőle a hajam, viszont a hajam sehogy se áll...
Viszont ebből a lakkból 2-3 fújás is elég a hajara, gyönyörűen beállítja a frufrumat (általában csak azt lakkozom mert mindig össze-vissza áll) és nem tűnik tőle zsírosnak és agyonlakkozottnak a hajam. Az illata is tetszik, az ára meg különösen! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

karakumsivatag

2013. január 26.

Jó kis lakk. Masszív tartást ad és jó az ára. Csak a szokásos problémáim vannak ezzel is, flakont nem tudom rendesen megfogni és eltömődik a fújókája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Vitaminok: Panthenol