Isana

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka22, Módosítva: 2023. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A hajápoló olaj argán és napraforgóolajból álló gazdag ápoló komplexuma gyorsan beszívódik a hajba és azonnal, egészen a hajvégekig hatolóan csillogóbbá varázsolja, anélkül hogy károsítaná azt vagy vagy zsíros nyomokat hagyna. Ultra könnyű, erős hatóanyag formulája ápolja az erősen károsodott és száraz hajat, hogy az egészséges, erős és fénylő legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lauraclaudia

2024. július 11.

Elég pár csepp. Nagyon elnehezíti a hajam.
Vékonyszàlù hajra semmiképp nem ajánlom. Egyébként illata jó. Én nem tudtam elhasználni sajnos.a zöld isana na az totál ellentétje, azt imddom. Minden nap bekenem vele és nem zsírosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 11.

Elég pár csepp. Nagyon elnehezíti a hajam.

viragi

2024. június 24.

Épp az értékelésem akartam update-elni, amikor rájöttem, hogy még nem is értékeltem. Pedig többedjére vásároltam, ár-érték arányban nagyon megérte és jó is volt. Sajnos változtattak rajta, hígabb és illatosabb lett az új verzió, a címke is megváltozott. Előtte szerettem, jó volt a göndör, erős szálú, festett, helyenként szénaboglyás hajamnak, viszont ez az új változat, halottnak a csók kategória:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 24.

Mesi90

2024. június 4.

Jó ideje használom már,nekem sokat segített a töredezett hajvégeimen. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 4.

6_R

2024. június 4.

Legjobb hajolaj! Sokáig elégé. Nem nehezíti el a hajat. Sűrűbb állag, de én szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 4.

Cs.silla

2024. május 13.

Évek óta ezt használom és nagy kedvenc. Olcsó, sokáig bírja(van hogy napi 3x kenek a hajam végére mikor nagyon száraznak érzem) , nem nehezíti el a hajamat. Illata szerintem kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 13.

szaffi1219

2024. április 27.

Nekem egyáltalán nem segített a száraz hajvégeimen, sőt szerintem még szárította is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 27.

Lillalaland

2024. április 26.

Hajmosás előtt szoktam a hajhosszra felvinni, kevésbé töredezett a hajam mióta használom. Nagyon sűrű és illatos, én szeretem használni de lehet vékonyszálú hajra nem használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 26.

Vékonyszálú hajam nem szerette, elnehezítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Vékonyszálú hajam nem szerette, elnehezítette.

drebeka

2024. április 16.

Nagyon szeretem, mert
- olcsó
- könnyen kifésülhetővé varázsolja a dús, vastag és száraz hajamat
- jó az illata
- könnyű eloszlatni a hajam hosszán (CSAK ODA!!!)
- nem ragad
- nem nehezíti el
- simán használom a száraz hajamra is, nem csak hajmosás után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 16.

Nagyon szeretem, mert
- olcsó
- könnyen kifésülhetővé varázsolja a dús, vastag és száraz hajamat
- jó az illata
- könnyű eloszlatni a hajam hosszán (CSAK ODA!!!)
- nem ragad
- nem nehezíti el
- simán használom a száraz hajamra is, nem csak hajmosás után

sara06

2024. április 13.

Semmit nem segített a hajamon, nem venném újra. Rontani ugyan nem rontott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 13.

Semmit nem segített a hajamon, nem venném újra. Rontani ugyan nem rontott.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.