Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egerke, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Egyenes, sima hajat biztosít.

xy77

2013. május 17.

Nagyon puha és sejmes lett tőle a hajam...eddgi ez a legjobb amit használtam! :) És nem utolsó szempont, hogy hatásossága ellenére nagyon olcsó! :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Ropi

2013. január 2.

A sampon párja is megvan. Jó puha és fényes lesz tőle a hajam és egészséges is. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

sziszoka

2012. szeptember 23.

Nekem nem göndör a hajam,csak párás időben olyan"rakoncátlan",kicsit hullámos.Vasalást ezzel a termékkel akár el is hagyhatom.Szép fényt is ad neki,nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

bobika94

2012. augusztus 27.

Önmagában ne várjátok el, hogy egyenesítsen.. megkönnyíti a haj vasalását, és az én hajam pl. nem göndörödött be a párától :P ellenállt a párának. Ajánlani tudom, olcsó, 400 forint és a drágábbat nem érdemes megvenni, mikor a hatás ugyanaz :D (én garniert vettem, hajegyenesítőset.. az eredmény nem a legjobb, az ISANA termékre szavazom!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

nagyorsolya78

2012. július 20.

Egyenesíteni nem egyenesít, de ezt nem is vártam. Finom, puha lesz tőle a hajam, kellemes használni. Ennyi pénzért korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

Vikeee

2012. április 19.

Állagra nagyon jó, nagyon puha lesz tőle a hajam, bár egyenesítésre az én hajamnál kevés( bár csak picit hullámos úgy amúgy ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

egerke

2012. február 26.

Nekem nagyon bevált, bár nem egyenesítette a hajam, de nagyon sima és puha lett, és nem szálkásodott. És nem utolsó sorba szilikonmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Szofi

2012. február 25.

Olyan puha még semmitől nem lett a hajam, mint ettől. Az enyhén hullámos hajamon önmagában is egyenesített valamennyit, de nyilván nem szögegyenes lett tőle. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.