Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Kényeztetés harmonikus-gyümölcsös illattal, gránátalma kivonattal.

"Varázsolja el érzékeit a harmonikus-gyümölcsös, eper-alma és leheletnyi fahéj-édes vanília illattal. A tengeri sót és gránátalma kivonatot tartalmazó formulának köszönhetően lazító és kényeztető fürdési élményt nyújt."

TimyeK

2019. október 14.

Imádom az Isanas fürdősókat, sajnos mind megszüntetik, amit szeretek, de szerencsére mindig jön új, ami szerelem. Csodás sült, fahéjas alma illatot érzek rajta gránátalmával. Olyan igazi szívet melengető, lélekemelő illat, felpezsít egy hosszú nap végén, de egyszerűen egy csodás szabadnapot eltölteni a kádban egy forró teával gyertyafényben és csak úgy lenni, na arra is szuper. Igazi wellness élményt nyújt, ha délelőtt használom felvidít, ha este, könnyen álomba nyom. Borongós, hűvös időben kötelező a használata. Remélem még kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Blackxentric

2019. augusztus 14.

Most használtam el, pedig télen vettem. Nagyon finom illata van és szép pirosra színezi a vizet. A bőrömön nem látok tőle semmi változást de nem is vártam tőle. Nem irritált és mivel nem száraz a bőröm nem is vártam tőle semmit. Lehetne belőle nagyobb tégelyes kiszerelés mert ez a tasakos megoldás nem túl környezetbarát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Cosette

2019. március 14.

A kis tasakja tetszett meg és, hogy gránátalmás. Nagyon finom illata van, valamire nagyon nahyon emlékeztet meg gyerekkoromból. Az illat a vízben is megmarad, hozza társul egy szép mélypiros szín, ami szerencsére nem fogta meg a kádat. Nem is kristályos, inkább por állagú, hamar feloldódik, ami számomra pozitívum. Habot nem igazán képzett, de ez számomra nem vont le az élvezeti értékéből. Fürdés után nem éreztem, hogy ki lenne száradva a bőröm, talán puhult is. Pont ma mentem vissza a Rossmannba, hogy vegyek mév belőle pár darabot és amíg elérhető lesz újra is fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Helene

2019. március 2.

Én leginkább a fahéj-vanília és gránátalma illatot éreztem ki. Kellemes ellazulós fürdőzési élményt nyújtott. Szerencsére nem szárította a bőrömet, így nem bánom hogy az elején rögtön 3 darabot is vásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Tvylvis

2019. február 9.

Finom kis művi, almás-fahéjas illat, ha nagyon akarom, az epret is érzem benne. Elég intenzíven megmarad szerencsére a vízben is. Nem irritál, de kissé szárít, kell utána a testápoló. Összességében tetszett, egyáltalán nem kizárt, hogy újra megveszem, főleg ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

pcksz

2018. december 13.

Szuper illata van, jó volt ezzel fürdeni. Be is táraztam belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Szuper illata van, jó volt ezzel fürdeni. Be is táraztam belőle. :)

szeliger

2018. november 19.

A fürősó maga mély rózsaszín színű, töményen savanykás, friss illatú. A vízbe beleüntve a szín még tovább mélyül, nagyon szép árnyalatú lesz, aztán ahogy a kristályok olvadnak persze világosodik a víz színe valamennyit. Kevés fehér habot lehet vele képezni, az alapszínen úszkáló fehér kis habszigetek kellemes kontrasztot alkotnak, az illata pedig finom almás. A fürdőzés minden percét szerettem, az ára sem sem a megfizetethetetlen kategória, jó kis téli fürdősó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

Alkoholok: Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate