Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: racheldawes, Módosítva: 2019. január 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Gyengéden tisztítja a kezeket és kellemes bőrérzetet kölcsönöz. Válogatott tisztító összetevőket, bőrbarát ápoló lipidet és komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően ápolja és védi a kezeket, miközben krémes, édes vanília és kókusz illattal kényezteti az érzékeket.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wildrose

2019. október 5.

Kellemes, kissé mű vaníliás-kókuszos illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít. Ettől függetlenül szívesen használtam, és nagyon tetszett a flakon designja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 5.

Zsuzsi216

2019. április 8.

A csomagolása nagyon tetszik, az illata számomra felejthető és nem is igazán éreztem kókuszosnak.
Alapvetően szeretem az Isana szappanokat, ár-érték arányban elég jók. Egy kicsit lehetne sűrűbb az állaga és annyira nem habzik jól.
Engem nem szárít, semmilyen problémát nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Engem nem szárít, semmilyen problémát nem okoz.

Ennie86

2019. április 7.

Aranyos csomagolás és kókusz. :) Ez a kettő tuti befutó mindig. Szeretem az Isana folyékony szappanjait, de ez különösen jóra sikeredet. :) Finom illat, nem szárít, az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

drebeka

2019. február 3.

Nem szeretem annyira a vaníliás illatokat, de ez valami isteni illatú, a gyönyörű szép csomagolásról nem is beszélve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Boriskajuliska

2019. január 25.

Nem szeretem a vaníliás illatokat de ez a púderességével igazán nagyon finom, nem is találhattak vona találóbb fantázia nevet. Visszafogott nem tolakodó és valóban csukott szemmel ilyen illatot szeretnék érezni az otthonomba ahogy beelszagoltam tudtam hogy jön haza. Mivel ez egy olcsó szappan nincsenek nagy elvárásaim mennyire szárít vagy ápol, tisztít és kész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 25.

zorica85

2019. január 2.

Volt már jobb isana szappan, enyhe vaniliás illat, kicsit gyengén habzik, de cuki a csomagolása. Összességében öt csillag, mert teszi a dolgát, minket nem szárít, de lehetne tartósabb, intenzívebb az illata. Emiatt nem fogom újravenni, meg mert szeretek mindig új illatot használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

racheldawes

2018. december 27.

Kellemes, enyhe vaníliás-púderes illatú szappan, cuki kiszerelésben. A márka többi folyékony szappanjához hasonlóan ez a termék is kicsit szárítja a kezeket, de összességében, ár-érték arányban nekem megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate