Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Elnehezítés nélkül védi a hajat a hajszárítás, vagy hajsütővas használata során a kiszáradástól. Panthenolt tartalmazó formulával ápolja a hajat. Ragyogó kinézetet kölcsönöz.

AngelHeart80s

2020. július 25.

Most a lila üveges van meg, nagyon jó illata van, mintha a fodrász szalonban ülnék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

CrazyHairDontCare

2019. június 11.

2019. 06. 06.
Már kb 3 éve nem vasaltam ki hullámos-göndör hajamat, most elérkezett a pillanat, hogy végre feldolgoztam a hajammal történt hőtraumát, melyet a gyakori vasalás okozott (miután mindenféle csodakencével próbáltam helyrehozni levágattam állig érőre és nem sokkal később elkezdtem használni a Curly Girl Method-ot). Már majdnem egy éve Curly Girl Method-özök, azóta minden egyes hajstílusom egy egyszerű wash-and-go volt, amit nagyon imádtam, de úgy éreztem itt az ideje kicsit megfűszerezni a hajam kinézetét végre egyszer. Hogy valamelyest megvédjem a hajamat, megvettem ezt.
- Általában nagyon figyelek az összetvőkre, még az isopropyl-alcoholra is csúnyán nézek a 12-edik INCI helyen. Itt sem örülök nagyon a második helyen lévő denaturált alkoholnak, de mivel a következő 3 évben nem tervezem újra kivasalni a hajam, ezért egyszer elviselhető (reméljük a gyakori hajpakolás ellensúlyozza ezt az egy alkalmat). Vannak szebb INCI-jű hővédők, de egy alkalom miatt nem akartam többet kiadni értük. Jó sok szilikon van benne, úgyhogy imádkozom az égiekhez, hogy tényleg védje meg a hajam a hőkárosodástól.
- A szaga valami borzalmas, ennyi erővel miért próbálták meg "illatosítani". Majdhogynem teljesen megegyezik az ablakpucolóm illatával, de lehet, hogy az még finomabb is. Hál' az égnek a hajamban az argánolaj illata elnyomja.
- Szárításkor és vasaláskor is hat szekcióba szedtem szét a hajam és mindkétszer megfújogattam minden részt alaposan vele, azt hittem kb elfújtam a fél üveget, de csak kb fél centi hiányzott az üveg tetejéről, úgyhogy szerintem nekem ez a kiszerelés elég lesz Jézus Urunk második eljöveteléig is.
Egynek elmegy, ha gyakran kellene használnom valószínűleg valami jobbat keresnék. (Amúgy csajok, ha végre egészséges a hajatok és tetszik is ne tegyétek azt, amit én. 2,5 órám van ebben a frizurában és már most hiányoznak a loknijaim :D)

Update: 06. 11. Tényleg nem nehezítette el a hajam, ezt gondolom az által érte el, hogy az alkohol ideiglenesen kiszárította a hajtöveimet. Na, de kb 2-3 nap után brutál módon elkezdett zsírosodni a hajam, ami nálam nagyon fura, mert alapból brutál száraz hajam van, akár 1,5-2 hét is kellhet neki, hogy elkezdjen zsírosodni. Úgyhogy sajna nem tudtam olyan sokáig élvezni a hajvasalásom eredményét ameddig szerettem volna, meg kellett mosnom a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

2019. 06. 06.

idonthaveaname

2019. április 15.

Bajban vagyok vele. :( Alapvetően kipróbálásra vettem, eddig nagyrészt elégedett voltam az Isana termékeivel, de hát őt... Kezdjük azzal, hogy már vásárlás után tűnt fel az alkohol tartalma, ráadásul igen előkelő helyen szerepel az INCI-ben. Miért kell egy hővédő hajspray-be alkohol? Hát ez sajnos nem tetszett, de mivel megvettem, és nem akartam kidobni, elkezdtem használni. Itt jött a meglepetés, ugyanis nagyon jól teljesített a hajszárítás során, ilyen szép még az Elseve spray-jel sem volt a hajam a szárítást követően, és teljes volt a képzavar, hogy mitől működhet ennyire? Már-már megbocsájtottam neki az alkoholt, amikor viszont kiderült, hogy hiába szép vele a haj, gyorsabban kezd vele zsírosodni. Egyébként sem teljesít jól a hajam zsírosodás tekintetében (pedig már nem vagyok kamasz), maximum 3 napot bírok ki hajmosás nélkül, de ezzel a cuccal egyetlen nap is elég volt, hogy úgy nézzek ki, mint aki egy hete nem látott sampont. Nagy a bánatom, mert a hajszárítás után tényleg szép volt a hajam, de gyanítom, hogy a fejem erre a sok alkoholra reagált a túlzsírosodással, úgyhogy nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

panka987

2018. március 16.

399 Ft-ért vettem, a szaga valami borzasztó.. elhasználtam ugyan, de többet nem veszek. Bár nekem nagyon száraz a hajam vége, és lehet, hogy másnak elég ez a teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

fairyqueen

2017. április 11.

Kellemes illata van, de nem védte meg a hajamat a kitöredezéstől. Kissé talán szárított is, ami az amúgy is száraz hajvégeimnek nem tett jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Krisztiina

2017. január 12.

Úgy adok neki 5 csillagot, mint a sicc! A hajápolásomban semmi nem változott, leszámítva azt, hogy elkezdtem ezt a hővédőt használni. Még ilyen szép fényes és finom tapintású nem volt a hajam, mint most. Igaz, nem napi rendszerességgel vasalom/sütöm a hajam. De két hajmosás között nagyon pöpec a hajam! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

takacseszti1985

2016. november 9.

Szerintem nagyon jó termék: félig megszárított hajra fújom, nagyon szép rendezett lesz a hajam, pedig festett szőke, és mindenfelé szoktak meredezni a száraz hajvégeim :) kb. 5ször használtam eddig, 5öst adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

caramelcukk

2016. október 15.

Az illatával nincs gond,de borzalmasan szárította a hajam. A hajvègeim úgy néznek ki tőle mint egy elhasznált seprű!!! :( teljes pénzkidobás.... Ha lehetne mínusz 1 csillagot adnék!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

strangegirl

2016. augusztus 9.

habár nem igazán értek az összetevőihez, de nekem így néhány használat alapján nagyon tetszik és imádom az illatát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Agi104

2016. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele. Nekem tetszik az illata, szèpen teszi a dolgát.
Amióta használom ( más ápolókkal együtt ), kevésbé töredezik a hajam.
Ki fogok próbálni más hővédőt is de biztosan fogok még venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele. Nekem tetszik az illata, szèpen teszi a dolgát.
Amióta használom ( más ápolókkal együtt ), kevésbé töredezik a hajam.
Ki fogok próbálni más hővédőt is de biztosan fogok még venni.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.