Isana

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naspoja, Módosítva: 2021. január 19.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Vízhiány

A compact-ápoló 15-ös fényvédő faktorral a bőrápolás és a make-up tökéletes kombinációja. A hyaluornsavat tartalmazó 3in1 formula kipárnáz, ragyogó természetes tónust nyújt, megköti a nedvességet és szabályozza a bőr nedvességtartalmát.

2 árnyalatban kapható

Naspoja

2021. január 8.

A csomagolása robosztus és igényes. (Kinyitva van benne egy párnácska, amit az alatta levő szivacsba lehet beleütögetni, nivea dupe.) Nekem a Medium árnyalat van meg, aminek Umpalumpa színe van, elég sárgarépa de felkenés után kicsit természetesebb lesz amikor felszárad. Szerintem keveset kell belőle felvinni. 15 g van benne elvileg, én már úgy vettem hogy először kibontva szét volt folyva a dobozon kívül, lehet emiatt de a szivacsot megemelgetve nem nagyon találtam benne sok krémet. Az arcom szép természetesen fényes marad felkenés után, kicsit sárgás, fedése nincs. Az illata finom, enyhe. Lehet hogy ha 28 napig használom napi 2x, akkor simább lesz a bőröm. Észrevettem hogy az összetevők közt a hialuronsav az utolsó helyen kullog, hááát nem vagyok benne biztos hogy ez megérte az árát de ha pozitívan bővülnek a tapasztalataim, írok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate