Isana

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.luca, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az aktív szérum háromszoros hialuronsav komplex-szel visszaadja a bőr elvesztett feszességét, rugalmasabbá teszi azt és mérsékli az első ráncocskákat. Formulája glicerint és pantenolt tartalmazó hydro-komplex-szel és himalája sóból származó értékes ásványokkal intenzíven hidratál, javítja a bőr nedvességmegtartó képességét.

emiko

2020. szeptember 3.

Pár hónapja vettem és ahogy anyukám meglátta lenyúlta. Azóta nem láttam. Bontatlanul találtam meg egy elrejtett polc eldugott szegletében. Megváltás volt mert a vízhiány miatt már olyan száraz volt az arcom, hogy sírtam a fájdalomtól. Igaz sokáig kellett masszírozgatni és paskolni a bőrömet hogy beszívja, de ez nem baj. Először tonik után icipicit benedvesítettem a bőrömet és feltettem egy adagot, majd még egy adagot vízzel, arckrémmel bemasszíroztam. Megváltás már most.... Tudok mosolyogni és grimaszolni úgy hogy nem fáj. A csomagolás.... Hát már értem miért vettem meg... Baromi jópofa. Szerintem ez egy nagyon jó pénztárca barát szérum, csak meg kell tanulni a csínját-bínját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

St04

2020. július 26.

Nappal smink alá nagyon szeretem, mert nem érintkezik az alapozó a bőrrel, és jól el lehet dolgozni, illetve ha nem viszek fel sminket, akkor üde tőle az arc. 😍 ha sokat viszek fel, ragad, így az inkább éjszakára jó.nagyon szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

Lindsay24

2020. július 2.

Könnyű nyári hidratáló szérumot kerestem, és erre akadtam a rossmannban. A kiszerelése szuper, ilyen menő pipettával még nem találkoztam eddig! Az állaga pont megfelelő, elég vizes hatású, könnyen terül a bőrön. Hidratáló hatása lehetne picit több, de ezért az árért megfelelő. Felkenés után kellemesen hűsít. Sajnos csak estére tudom használni, mert enyhén ragacsos érzetet hagy maga után, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Anka984

2020. március 1.

Megvettem de csak itthon olvastam a véleményeket, el is kenodtem rendesen h újabb hasztalan kacatot vettem... na mindegy kibontottam, igazán minőségi terméknek tűnt, a pipetta... na ilyet meg nem láttam 😃 elsőre tényleg ragacsos és nekem az illata férfiasnak tűnt azt hittem vmi férfi cuccot vettem 🤣 a meglepi második hasznalatnal ért! Vizes!!!arcra vittem fel, rá egy sima gyógyszertári krém, cseppet sem ragadt már! Kb nulla alvás után reggel mégis csodás bőrrel ébredtem!!! 🤗 uh én azt javaslom fürdés utáni vizes bőrre vigyétek fel majd kis krém és kesz a csoda!!! Én meg tuti betarazok belőle!!! 🥰😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Anita1978

2020. január 26.

Az extra csomagolas meg a hialuron szo maga, megvett.Csak este hasznalom, olyan ragacsos.Reggel mikor arcot mosok, akkor jon le a nyalkas rèteg.Viszont finom illata van.Hatasarol nem tudok beszamolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Ramada86

2019. november 24.

Elmegy. A pipettája tetszik, de ragacsos nem igazán szívódik be rendesen,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Elmegy. A pipettája tetszik, de ragacsos nem igazán szívódik be rendesen,

Marolin

2019. szeptember 7.

Kb 2 hete használom, de csak esténként, mert picit ragadós érzetet hagy maga után. *Épp most reggel is kipróbáltam nappali krém alá, picit tapadós, de nem nehéz az arcon, igazából tetszik. Kellemes gél állagú, de a kezemen érzem, hogy filtert hagy rajta, szóval vagy kézmosás, vagy extra kézkrém jön utána, mert nekem picit zavaró. Előnye, hogy hidratál, kellemesen hűsít, amikor felviszem, és ilyen érdekes pipettával sem találkoztam még. Ahogy letekered a kupakot, kiugrik egy gomb a tetején, azt lenyomva szívja fel a kb 3 cseppnyi szérumot, ami elég az arcra, nyakra és a dekoltázsra. Számomra a ragacsosság miatti korlátozott felhasználhatóság miatt 3 és 4 közé tenném. Az Aromax vörösáfonyás hialuronos őssejt széruma drágább is ugyan (~3000), de jobban tetszett, az rögtön tökéletesen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate