Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ginkgo kivonattal és E-vitaminnal, vízhiányos bőrre. Intenzív hidratáló ápolás - az ápolt és friss kinézetért. A Hydro Booster bőrápoló kapszulák rendszeres használat esetén bizonyítottan növelik a bőr nedvességtartalmát.

Messaya

2020. július 17.

Erősen kiszáradt bőrre vettem, pár alkalom után teljesen elmúlt a szárazság.
Nem ragad, gyorsan felszívódik. Azóta is hetente többször használom, leginkább éjszakára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Erősen kiszáradt bőrre vettem, pár alkalom után teljesen elmúlt a szárazság.

Tejeskávé

2020. április 3.

Nagyon jó, a vízhiányos bőrömre szoktam használni ha úgy érzem szárad, és szabályosan feltölti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

boglarkajakab1

2020. február 24.

Nagy reményeket fűztem hozzá így a téli hónapokban. Száraz és " fagyos " arcbőrőmet teljesen zsírosá tette. Nekem nagy csalódás. :( Ragacsos és nem mellesleg nehezen szívódik, és az illata is kellemetlen...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

anett94

2020. február 12.

Nagy meglepetés nekem ez a kapszula. Akciós volt, ezért gondoltam kipróbálom. Fakó és sápadt bőröm van, úgyhogy ráfér mindig a hidratálás. Esténként használom a kapszulákat, szépen beszívódik, de nem az egész. Reggel sokkal szebb a bőröm tőle, nem olyan sápadt, hanem élettel telibb, ami nagyon tetszik. És a smink is szebb a puha bőrön, úgyhogy én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Lilyvalentine

2019. december 18.

Elhasználtam belőle az egy hétre valót, nos szerintem a perfect teint verzió sokkal jobb ennél, ennek se az állaga,se az illata sem győzött meg.Az illata konkrétan borzalmas, nem is tudnám mihez hasonlítani.A hatása közepesnek mondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Candy21

2019. augusztus 18.

Nagyon jól hidratál szépen feltölti a bőrt. Reggelre nagyon puha lesz tőle a bőröm viszont ami engem zavar benne az a parfüm túl erős az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

CeCeDrake

2019. február 11.

Egyszer vásároltam, de ezt a továbbiakban lehet, hogy kihagyom. Nehéz folyadék, felvitel után szilikonos érzést nyújt. De a szaga...mint valami gumigyár, vagy műanyag üzem!
Azt a pozitív tulajdonságaihoz írom, hogy némelyik krém, ami állandó jelleggel a párnámon kötött ki éjjel, mert nem szívódott be, az ezzel jobban be tudott szívódni.
Valóban puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Valóban puha bőrt eredményez.

kicsispenot

2019. február 6.

Ejszakara hasznalom. Reggelre kismul az arcom es puha, hidratalt lesz. Szamomra csodaszer, es meg jo aron is van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

pannaa

2019. február 4.

Èjjelre kenem magamra, most télen nagyon jól hidratál, puhítja a bőrt, szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

domjandora11

2019. január 2.

Nekem annyira nem jött be. Éjszakára lehet, hogy jó, de nappalra nagyon olajos hatású és csillog tőle az arcom még púderral is. A Diadermine kapszulák sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate