Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ginkgo kivonattal és E-vitaminnal, vízhiányos bőrre. Intenzív hidratáló ápolás - az ápolt és friss kinézetért. A Hydro Booster bőrápoló kapszulák rendszeres használat esetén bizonyítottan növelik a bőr nedvességtartalmát.

Lilyvalentine

2019. december 18.

Elhasználtam belőle az egy hétre valót, nos szerintem a perfect teint verzió sokkal jobb ennél, ennek se az állaga,se az illata sem győzött meg.Az illata konkrétan borzalmas, nem is tudnám mihez hasonlítani.A hatása közepesnek mondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Candy21

2019. augusztus 18.

Nagyon jól hidratál szépen feltölti a bőrt. Reggelre nagyon puha lesz tőle a bőröm viszont ami engem zavar benne az a parfüm túl erős az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

CeCeDrake

2019. február 11.

Egyszer vásároltam, de ezt a továbbiakban lehet, hogy kihagyom. Nehéz folyadék, felvitel után szilikonos érzést nyújt. De a szaga...mint valami gumigyár, vagy műanyag üzem!
Azt a pozitív tulajdonságaihoz írom, hogy némelyik krém, ami állandó jelleggel a párnámon kötött ki éjjel, mert nem szívódott be, az ezzel jobban be tudott szívódni.
Valóban puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Valóban puha bőrt eredményez.

kicsispenot

2019. február 6.

Ejszakara hasznalom. Reggelre kismul az arcom es puha, hidratalt lesz. Szamomra csodaszer, es meg jo aron is van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

pannaa

2019. február 4.

Èjjelre kenem magamra, most télen nagyon jól hidratál, puhítja a bőrt, szépen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

domjandora11

2019. január 2.

Nekem annyira nem jött be. Éjszakára lehet, hogy jó, de nappalra nagyon olajos hatású és csillog tőle az arcom még púderral is. A Diadermine kapszulák sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Kuro

2018. október 15.

Update: nem tudom, a melegebb időben bizonyára érvényes még a korábbi véleményem, DE!
Újból kaptam egy adagot ajándékba pár hete, és mivel a hirtelen jött hidegebb idő szétbarmolta az arcom, gondoltam, adok neki még egy esélyt, és lám, csodákat művelt. 3 kis ampullát fogyasztottam el eddig, és imádja a bőröm. Elsőre most is nagyon soknak tűnik, de most már inkább bemasszírozom, a maradékot pedig rajtahagyom éjszakára. Reggelre nagyon finom, puha bőrrel ébredek, sehol egy eltömődött pórus, vagy zsíros bőrérzet.

Kombinált bőrre nem a legjobb választás, tényleg nagyon olajos, nekem így nem vált be. Persze ez nem a termék hibája.
Én a kézfejemre és a könyökömre használom, szárazság ellen nagyon jót tesz.
Talán annyi kivetni való lenne benne, hogy az én arcomra sok volt az egy kapszulányi anyag, lehettek volna kisebbek az adagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Én a kézfejemre és a könyökömre használom, szárazság ellen nagyon jót tesz.

arcoiris

2018. szeptember 14.

Pár hete vettem és még el sem használtam az összeset, de nagyon megvoltam vele elégedve! Kíváncsi vagyok majd télen hogyan telejesít- mivel nekem nyáron a kevesebb-több elvén működik az arcápoló rutinom. Nyáron igyekszem nagyon sok vizet inni és csak akkor kenni az arcom ha érzem hogy húzódik- ez alól a fényvédő a nap elején persze kivétel. Szeretem ha nyáron tud lélegezni a bőröm és akár barnulni is tudok, illetve ilyenkor gyakrabban mosok arcot hideg vízzel akár napközben is, úgyis lemosnám a krémet. Szóval néha esténként mégis elővettem és alaposan belemasszíroztam a bőrömbe, majd úgy keltem reggel mint a legpuhább kislány az emeleten! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

sandra1230

2018. szeptember 10.

Ha valakinek nagyon száraz Ès vízhianyos a bőre szerintem arra kivàló. Nagyon száraz arcbőröm van plusz màr hámlott is ezt plusz a Hydro Booster arcgèlt használom azóta semmi baja nincs az arcomnak. Két hetente szoktam használni ezt a termeket az arcpakolásával együtt és azóta minden problêmám megszűnt a bőrömmel. Mivel olajos hatása van az elejen zsíros bőrűeknek lehet inkább az ellentétet èrnè el. Nekem maximálisan bevált ez a termek család.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

iloveyoued

2018. augusztus 22.

Szeretem. Csodát ne várjatok,de egy nagyon jó kis termék. Puha bőr használata után, másnap is szép teltséget ad. Én rendszeresen használom ‘kúraszerűen’ (2 havonta egyhuzamba az egész levelet minden este 1 db) és csak jót tett a bőrömnek:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate