Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2013. július 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Vizililiom

2015. november 30.

Még mindig van belőle, ugyanis nagyon ritkán szárad ki a kezem, konkrétan csak télen van szükségem kézkrémre. Tegnap vettem először elő az idén, félve, hogy esetleg már avas, de szerencsére hűtőben tárolva az illata és állaga még most is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

dora.banszki

2015. január 23.

Egyszer vettem. Szeretem, jó illata volt, jól beszívódott, de következőre a kamillásra csábultam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Evie

2014. február 19.

Isteni illata van,a valaha volt legjobb kézkrémem! Nagyon hamar felszívódik és sokáig tart a hatása. Na ez tényleg hidratál!
upd.: Még mindig a legjobb, amit valaha használtam, bárcsak visszahoznák!! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

upd.: Még mindig a legjobb, amit valaha használtam, bárcsak visszahoznák!! :(

Mietta

2013. november 17.

Nagyon megtetszett mikor rátaláltam. Nagyon jól ápolja a kacsókat, isteni finom illattal. Kár, hogy csak limitált kiadás volt. Próbáltam anno betárazni belőle, de két rossmann-ból is egyet-egyet tudtam venni, az utolsókat amik ki voltak helyezve. Így maradt még meg mostanra egy fél tubussal amit féltve használok. Visszahozhatnák hisz olyan sokan megszerették!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

Daisyyy

2013. november 13.

Szuper! Hamar beszívódik, extra selymes érzetet hagy és imádjuk. Nálunk mindenki ezzel keni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Nicu

2013. július 25.

Nagyon jó kakaós illata van, imádom :) Gyorsan beszívódik, hidratál. Kb. 2 órája kentem be a kezem, és még mindig puhának érzem. Nagyon száraz kezem van. Kár, hogy limitált, lehet még körbenézek és betárazok belőle.
Többszöri kézmosás után sem múlt el a hatása, egy nap 2x krémeztem be a kezem, pedig az enyém tényleg nagyon száraz.
Update: Hidratálhatna jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Update: Hidratálhatna jobban is.

tuncsa

2013. június 7.

Nagyon jól ápolja a kezeimet, gyorsan felszívódik, az illata isteni. Imádom, csak sajna limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 7.

magdalena047

2013. április 28.

Kár, hogy limitált széria. A legjobb kézkrém amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

Kár, hogy limitált széria. A legjobb kézkrém amit eddig használtam.

clisanlezz

2013. április 20.

Nagyon finom az illata. És puhává teszi a praclijaimat. Nem is drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Nagyon finom az illata. És puhává teszi a praclijaimat. Nem is drága.

victoria.nagy227

2013. április 19.

nagyon finom illata van! és nagyon jól hidratál....baleáról most erre váltottam. és 300 Ft volt azt hiszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak