Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, kímélő körömlakklemosó.

barbarabalog

2020. augusztus 29.

Szerintem szuper, gyorsan lehozza a körömlakkot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Szerintem szuper, gyorsan lehozza a körömlakkot

Toothfairy

2019. november 12.

Megmondom őszintén nem gondoltam, hogy egy körömlakklemosóról fogok véleményt írni, mert azt gondoltam mindegyik egyforma, de ez annyira bevált, hogy mégis így teszek. Nem tudom miben más az összetétele, mint a társainak, de valahogy mégis mindig visszatérek ehhez, mert jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

lisbeth10

2019. április 16.

Gyorsan, könnyen leviszi a körömlakot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Gyorsan, könnyen leviszi a körömlakot

abicicaaa

2019. február 8.

Arra gondoltam, talan ha acetonmentes lemosot veszek, kevesbe fog törni a kormom. Ezzel kapcsolatban meg nem tudok nyilatkozni.
Azt elmondhatom, hogy iszonyat budos. Megtud fajdulni tole a fejem. Azonnali szellőztetés szükséges utana.
Ket reteg Trend it up koromlakkal baromi nehezen birkozik meg. Elkeni a lakkot az ujjaimra, onnan aztan vegkepp nemtudom leszedni. Homokos lakkot nem is merek hasznalni. Szaritja a kormom es a borom egyaránt. Olcsó ara ellenere gyorsan is fogy.
Jóindulatú kettes, mert vegulis a dolgat nagyjabol elvegzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Jóindulatú kettes, mert vegulis a dolgat nagyjabol elvegzi.

Mona29

2018. december 2.

Nem rossz, de a zöld verzióját sokkal jobban szeretem, az valahogy egy kicsit jobban működik és kellemesebb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

avealena

2018. október 3.

Jól teszi a dolgát, bár a csillámos lakkok leszedésével kicsit küszködik, de azon kívül jól teljesít. A szaga valóban nagyon erős, nekem akár fejfájást is tud okozni, emellett szárítja kicsit a körömágyat. Plusz pont viszont jár neki, mert acetonmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

javi

2018. augusztus 21.

Csillámos lakkokkal nehezebben bírkózik meg, de amúgy jól működik, kicsit dörzsölve lehoz mindent. Viszont a kiöntője nem a legjobb, teljesen nyitott és emiatt többször többet löttyint ki, mint kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

QueenOfDisaster

2018. augusztus 17.

Csak ezt használom, szépen leszedi a sötétebb, vagy csillogó lakkokat is. Az illata megszokható, bár nem a legkellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Anheszenamon

2018. július 7.

Teszi a dolgát, jól leszedi a körömlakkot, bár a szaga elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Teszi a dolgát, jól leszedi a körömlakkot, bár a szaga elég erős.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 22.

Teljesen megfelel arra acélra, amire tervezték. Minden erőlködés nélkül, acetonmentesen lehet vele eltávolítani a körömlakkot, nálam ez utóbbi egy fő szempont a választásnál. Hatékony és az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride