Isana

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon aktív korpásodás elleni hatóanyaggal, normál hajra

Szilikonmentes

Mimi1228

2020. május 19.

Még korpásabb lettem, és iszonyatosan szárította a hajam. Talán 2x ha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Sisszy

2018. október 6.

Ez a sampon konkrétan marta a fejem. Illata inkább férfias, lehet, hogy ezért, de a párom használta el főleg én csak nagyon muszáj alkalmakkor nyúltam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Kmetyek

2018. július 6.

Sok ideje ezt használom. Arra tökéletes, hogy fenntartsa a korpamentes állapotot, és még az illata is kellemes. Eddig csak egyszer fordult elő, hogy nem volt elég a korpa ellen. Akár 4 napig is kibírja a hajam zsírosodás nélkül, ha ezzel mosom. Mosás után kezelhető a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Noemi93

2017. november 20.

Kevés saját márkás termék van, amit nem ajánlok, sajnos ez az. Kipróbáltam, de ezentúl csak head & shoulders márkát veszek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

szilwijja95

2016. december 15.

A korpa egy részét eltávolította nálam, de hajmosás után olyan, mintha nem jött volna ki a hajamból a sampon. Nehezebb, és hamarabb zsírosodik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

gonczyadri

2016. november 3.

sajnos nekem sem tüntette el a korpákat, pedig az illata nagyon finom..csalódás!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
handig

2016. szeptember 26.

Régebben használtam nekem akkor teljesen jól bevált sokkal jobb árban van mint a Head & Shoulders és nekem mikor használtam ugyanazt a hatást adta. Most elfgyott a H&S-em és ezt vettem helyette. Majd update-elek milyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

loju

2016. augusztus 31.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Előtte a head'n shoulderst használtam, de allergiás lettem az egyik összetevőjére, ami egy tartósítószer és sajnos nagyon sok termékben fellelhető. Ez egy nagyon olcsó, de nagyon jó termék! Be kell tartani a használati utasításban leírtakat, tehát rövid ideig hatni kell hagyni és működni fog. Nagyon szeretem, már másoknak is ajánlottam!

Utána viszont kötelező a hajvégekre balzsamot használni! (ezzel elkerülhető a sokak által említett szalma-érzés)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

petraholi

2016. augusztus 5.

A páromnak vettem,gondoltam ennyi pénzért megéri.Neki idáig csak a head&shoulders volt az,ami ténylegesen eltüntette a korpásodását.Sok sampon próbált már a hajára,de nem jártunk sikerrel.De aztán jött ez a kis csoda,és tényleg használt.Egy kicsit szárítja a hajat,de ettől függetlenül működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Nicu

2016. május 14.

Nem hogy a korpát nem szüntette meg, nagyon irritálta a fejbőröm. A hajam pedig nagyon elnehezítette, sokkal gyorsabban zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.