Isana

Ár:   159 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

francais

2013. november 17.

nekem nem tetszett, rosszul habzik, rosszul tisztít, és még illata sincs:( és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

huncutka

2013. április 12.

Nagyon klassz szappan, annyira jó hogy zuhanyzáshoz is használom, illata kellemes, tiszta. krémes habot képez :) az ára is tök jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

miraella

2012. augusztus 29.

Nagyon jó szappan. Rossmanba volt 100ft akciósan. Ennyiért még a hülyének is megéri. :) 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

tenyitomi

2012. január 14.

Én kézmosásra használom,nem szárítja a bőrt,jól habzik és nincs agyonillatosítva/nekem ez a jó/150g-140ft.-ért teljesen jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin