Isana

Ár:   369 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Különösen gyengéden és kíméletesen tisztít. Bőrbarát lipidei lággyá és selymessé varázsolják kezét. pH semleges, bőrgyógyászatilag tesztelt.

typical

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem az illatát, sokadjára vásárolom újra. Elég tartós is, és engem nem szárít, pedig nagyon sok szappant csak úgy tudok használni, ha rögtön tudok kézkrémezni utána, de ennél nincs rá szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Stellacska6969

2018. június 20.

Illatra még elmegy, de a hatása..
nem lesz puha a kezem, csak száraz😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Illatra még elmegy, de a hatása..
nem lesz puha a kezem, csak száraz😔

Litta

2017. szeptember 25.

A műillatot még úgy-ahogy elviselném, de ez valami brutális módon szárít! Ilyenkor ősszel amúgy is mindig elég szárazak a kezeim, ezért minden éjszakára bekenem jó zsíros krémmel (sarokbalzsam), és pamutkesztyűt húzok rá. Reggelre nagyon jó puha lesz a bőröm, de csak ameddig le ne mosom a maradék krémet ezzel a borzalommal, mert utána ismét iszonyú száraz, húzódik, és berepedezik! Minta semmit sem kentem volna rá előtte....
Pár napot vendégségben töltöttem, és érdekes módon az éjszakai krémezés nélkül is sokkal jobb állapotba kerültek a kezeim. Pedig ott is sokat mostam kezet, mint általában. Amint viszont hazajöttem, és megmostam ezzel, visszatért a durva szárazság....
Szóval egyértelműen ez a szappan a ludas!
Borzalmas termék, soha többet nem veszem meg egyik fajta Isana folyékony szappant sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Szóval egyértelműen ez a szappan a ludas!

Erika80

2017. július 19.

Az illata jó, de sajnos csak addig tart, míg megmosom a kezem vele. Hogy lággyá és selymessé varázsolja a kezem?? Az enyémet nem, talán a másét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Candy21

2017. július 19.

Az illata borzasztó olyan olcsó szaga van nem is tisztít úgyah kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Az illata borzasztó olyan olcsó szaga van nem is tisztít úgyah kell.

kati7891

2017. február 23.

Aki szereti a mango illatát az imádni fogja! Szerintem egy átlagos folyékony szappan, tisztít, és "viszonylag" sokáig érezni az illatát. Szerintem jó! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Rure90

2017. február 12.

Nekem sem szárítja a bőröm, és az illata is elmegy. Van az illatában valami, amitől nem tudom maximálisan szeretni. Viszont ennyi pénzért nem várok csodát, így megkapja a maximum pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Lierre

2016. október 6.

Az összes eddig próbált illat közül ez az egy nem vált be. Kirepedt a kezem úgy, mint máskor télen a hidegtől, minden kézmosás után krémeztem, de késő bánat volt. Az illata erjedt gyümölcsre emlékeztetet. Bármi mást, csak ezt ne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 6.

baba_girl_16

2016. október 6.

Nagyon jó illata van és ráadásul sokáig lehet is érezni kézmosás után. Nekem nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

roddo

2016. szeptember 8.

Nagyon jó az illata, jól is tisztít, és sokáig érződik a kezemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon jó az illata, jól is tisztít, és sokáig érződik a kezemen.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate

Színezék. Narancssárga.