Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatime, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden ápolja és tisztítja az igénybevett bőrt. Megőrzi bőre nedvességtartalmát, pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

mysticnails

2016. október 30.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Régen nagyon kedveltem, de pár üveg után meguntam az illatát. Nyáron szerettem használni.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
auberginecat

2015. június 2.

nagyon tetszett az illata, kellemes kókuszos, jó vele fürdeni. sajnos nem láttam én sem a rossmannban, pedig kerestem. :/

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

csankaa

2014. december 10.

Nagyon jó az illata, kellemes vele tusolni. Árban nagyon jó, kár, hogy mostanában nincs a Rossmann-ban.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

dora.banszki

2014. november 9.

Jó kókuszos, de csak váltogatva nem unja meg az ember egy idő után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Jó kókuszos, de csak váltogatva nem unja meg az ember egy idő után.

trollkors

2014. augusztus 14.

Isteni az illata, a kollégiumban is bírják, mikor az egész fürdő kókuszillatban úszik miattam :P Kicsit szárít, bár az én bőrömet szinte minden, meg ezért is használok testápolót. Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

dessy

2014. július 27.

A kedvenc tusfürdőm!Nem csak nekem, hanem a páromnak is. Az ára nagyon jó és az illata is mennyei. Sajnos mostanság nem látom a rossmannba..

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Aprile

2014. január 18.

Nagyon jó az állaga, jó vele fürdeni és szeretem az illatát, hiszen extra kókuszos, erőteljes aromája van. Fürdés után még sokáig érezni az illatát:) Sőt, habfürdőként is nagyon jól állja a sarat, és kellemes, balzsamos lesz tőle a víz:) Olcsó, finom illatú, jól tisztít és ápol, megérdemel öt csillagot tőlem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

jetroh

2013. december 21.

Engem az Isana termékek szárítanak,de mégis veszem őket:D A tusolás nagyon kellemes velük,és hatalmas károkat nem okoznak.Szeretem a kókuszos változatukat is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

nhymeria

2013. november 22.

Fantasztikus az illata, jól habzik, ráadásul olcsó is. Bár időnként elcsábulok más tusfürdőkre is, hozzá térek vissza a leggyakrabban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

varga.stella

2013. november 16.

Kissé mű az illata és nem is tartós. Hidratáló hatása nincs, egy picit még engem szárított is. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, de ezt biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Forrás: ITT