Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A kellemes illatú tusfürdő hidratálja, puhává és selymessé varázsolja bőrét. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag igazolt.

Rure90

2018. június 22.

Számomra ez egy alap tusfürdő. Bármikor szívesen használom, nyugtatólag hat rám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

senskin

2017. május 31.

Nem rossz tusolo, de nagyon ritkán veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Nem rossz tusolo, de nagyon ritkán veszem. :)

viviendiamond91

2017. január 30.

Imádom ezt az illatot,jól habzik.Kellemes az állaga és az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Imádom ezt az illatot,jól habzik.Kellemes az állaga és az illata is.

free

2017. január 5.

Az árához képest igen jó tusfürdő. Nem szárítja ki az embert az átlag tusfürdőkhöz hasonlóan. Majd nem, olyan jó, mintha háziszappannal mosakodnánk. Természetesen az utóbbinak, mint minden szappannak a tisztító hatása jobb. Nálam az illatsemlegessége nem zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

siss

2016. június 9.

Hú,én ezt nagyon utáltam.Ajándékcsomagban nyertem,magamtól nem vettem volna meg.Ugyanis az illata cseppet sem tetszett.Habzásával nekem nem volt problémám,de borzasztóan szárította a bőrömet,rendszeres testápolózás ellenére.El se használtam,azóta se száraz a bőröm.Nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

LathatatlanOzike

2016. június 7.

Semmi extra illat, a habzása lehetne jobb, jól tisztít, nem szárít.
A jól megszokott Rossmann minőség. 1-2-szer el lehet használni, de nagy kedvenc nem lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

Semmi extra illat, a habzása lehetne jobb, jól tisztít, nem szárít.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactose, Glycerin