Isana Med

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alumíniumsók és alkohol nélkül.24 órás védelem.

Dea

2019. június 24.

Nem a legrosszabb alumentes dezodor, de még keresem az igazit,(azok közül,amit eddig próbálta ez a legjobb)

Előnyei:
-ahhoz képest, hogy parfüm és alumentes olcsó
-üveg csomagolás
-jó a pumpája
-gyorsan szárad

Viszont nem mindig birkózik meg az izzadással, aki nem izzad sokat annak jó lehet, de nekem sajnos ez is kevés :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Előnyei:
-ahhoz képest, hogy parfüm és alumentes olcsó
-üveg csomagolás
-jó a pumpája
-gyorsan szárad

stefiorsi

2019. június 9.

Mindig ezt a fajta deot veszem. Szeretem. Nagyon izzadó vagyok, és úgy érzem, hogy ez talán csökkenti az izzadás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Helene

2018. április 28.

Miután megszüntették az Isana Sensitive stiftjét utána erre esett a választásom. Nem irritálja a bőrömet, a hatása egész nap kitart. Otthon maradós napra teljesen jó.. Teljesen száraz maradt a hónaljam. Viszont a nagy melegben biciklizés közben megizzadtam, de legalább nem lettem büdös tőle. Tehát valóban véd a testszag ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Kmetyek

2018. április 28.

Nem irritálja a bőrömet és nem is izzadok tőle. Viszont pár óra alatt elmúlik a hatása, szóval kénytelen voltam parfümmel együtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

ami2015

2017. június 24.

Használom ugyanennek a márkának a hajtógázas deóját, az is alkohol- és alumentes, de annak van egy kis illata is. Ennek nincs illata és sima pumpás, próbaképp vettem, de ugyanolyan jó, mint a másik. Nem bántja a bőröm, talán kissé nehezebben szívódik be, de a hatása kárpótol. Nyáron is tökéletesen teljesít nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate