Best of Beauty 2019

Isana Med

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rommie77, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szilikonmentes, alkáli szappan mentes, pH-bőrsemleges sampon érzékeny fejbőrre.

rosa.love

2019. január 19.

Sajnos telen a sapka alatt korpasodik a hajam. Ez szepen megszunteti. Egy kicsit viszont csip, szoval nem a leg kimeletesebb fajta. 3.5 csillagra ertekelnem amugy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Adrirawia

2018. március 25.

Teljesen elégedett vagyok eddig. Az első pár hajmosásnál nem tűnt úgy, hogy képes lesz a problémáimat megoldani. Viszkető, korpásodó fejbőr. Nagyon csúnyán korpásodtam. Majd gondoltam kipróbálom ezt, mert úgy hallottam a saját márkás termékek jók.
Nekem bevállt: nem tudom már hogy hanyadik mosás után, de sokkal kevesebb, kisebb elhalt bőrdarab jelent meg a hajamban.
A legelején megijedtem, hogy nem fogom tudni kifésülni a hajam, olyan volt hajmosás után, mint a szénaboglya, száraz tapintású, és raknom kellett rá balzsamot. Később nem érdekelt már: és általában hagyom magától beszáradni a hajam, majd azt vettem észre, hogy a hajam puhult, és kitudom fésülni egyszerűen.
Szóval 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Szóval 5*

Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.