Isana Med

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Isana Med lemosó érzékeny bőrre színezék-, szappan-, alkálimentes-, antibakteriális tulajdonságú

Az Isana Med lemosó különlegesen lágy és bőrbarát hatóanyagokat tartalmaz és mindennapi használatra alkalmas. Kíméletesen és alaposan tisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná azt. Az összetételt speciálisan az érzékeny bőr tisztítására fejlesztették ki. Bőrbarát ph-értéke stabilizálja a bőr természetes védőrétegét, ellenállóvá és puhává teszi a bőrt. Bőrtűrőképessége dermatológiailag igazolt.

Kiszerelés: 300 ml

Montelino

2017. május 5.

Ezt vittem magammal a klinikára 4 napra. Gyakori kézmosás esetén szárít, mint amennyire egy normál folyékony szappan. Arcmosáshoz alkalmatlan. Nem éreztem teljesen tisztának az arcomat tőle, viszont valami hihetetlen módon zsírosodott a nap végére az arcbőröm, ami azért télen nem jellemző. Tusfőrdőként inkább hanyagoltam, szerencsére vittem magammal egy utazó kiszerelést egy rendes tusiból. Ha kifogy egyszer majd töltök bele egy jobb folyékony szappant. Az illata nem tetszett. Nekem ez a termék nem jön be. Elvileg arcra, testre, kézre is való, ezért vettem meg, de feleslegesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

izabella73

2016. december 10.

Kézmosásra,valamint sminkszivacs és ecset mosásra is használom, teljesen jól kiszed belöle mindent,és nem tette tönkre őket..Az illata először nem nagyon tetszett de már hozzá szoktam,és mindenképpen antibakteriálisat akartam venni,amibe nincsen alkohol és egyéb "agresszív" összetevők.Egyszóval nekem bevált,úgyhogy már betáraztam belőle egy utántöltőt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

Piko888

2015. december 24.

Ecsetmosásra vettem, mert a felirat szerint antibakteriális (aztán vagy az vagy nem). Erre nem vált be, mert nem szedi ki rendesen a krémes dolgokat az ecsetekből. De az illata annyira kellemes számomra, hogy kézmosásra elhasználtam, sőt újra is vettem. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

natasa

2015. november 10.

Nem tudom, hogy melyik összetevő miatt antibakteriális, de nincs benne agresszív, erős szer. Éppen ezért vettem meg. Kevés összetevő, (igen jók!), ízléses csomagolás, olcsó. Nem szárítja a kezem, nagyon jól tisztít. Az illata elmegy, de egy kézmosónál nekem nem is kritérium az illatfelhő. Megéri, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

blessed

2015. szeptember 20.

Időről időre felröppen a hír, hogy nem jó állandóan antibakteriális cuccokkal mosni a kezünket, de én úgy érzem, hogy mégiscsak kell, főleg amikor az arcomon, szemem körül babrálok. Egy tanulmányban azt olvastam a triklosan a kerülendő összetevő, ebben szerencsére nincs. Mindig van itthon, pontosabban már csak az utántöltőt veszem, ami hatalmas adag, bele se fér egybe az üres flakonba. :) Olcsó, és a számomra megunhatatlan, nagyon kellemes, - de nem fertőtlenítős - tisztaság illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

vatsafi

2014. november 3.

A bejáratott itthoni kézmosószappan. Jó illatú, és a gyakran viszkető, ekcémás kezemet ezzel mosva a viszketést enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

csillag1219

2013. november 16.

Újra és újra ezt a szappant veszem meg. Nekem nagyon fontos, hogy miután a BKV-n utaztam és hazaértem legyen egy antibaci szappan kéznél. Nagyon praktikus így folyékony formában, jó az illata, nem szárít ÉS ami nagyon fontos, és amiért nem a Balea-t veszem már: a csomagolás. Tudom közhely lehet, de engem rettenetesen idegesít, ha egy gyártó olyan folyékony szappan adagolót választ, ami nem ér le a flakon legaljáig. Így a végén legalább 10 kézmosásnyi szappan marad az alján, amit - mivel az adagolóval már nem lehet elérni - úgy kell "kibányászni" a flakonból. Ennél a terméknél ez tökéletesen megoldott, úgyhogy már csak ezért is őt veszem meg. :) Olcsó is, úgyhogy abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid