Isana Med

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemetluca, Módosítva: 2021. július 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny bőr szükségleteire lett kifejlesztve. Gyengéd ápoló-komplexxe természetes tengeri ásványi anyagokkal és glicerinnel a mosakodás során ápolja a bőrt. Különlegesen gyengéd és bőrbarát hatóanyagok a bőr gyengéd tisztításáért. Megvédi a bőrt a kiszáradástól.

pH 5,5 bőrsemleges

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fulepregi

2023. május 20.

Nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy ez a termék milyen csodákat tesz. Már három flakonnal használtam el belőle, és már a kezdetekben eltűntek a karomról a kisebb kis pöttyök, a borotvalkozás utáni kipirosodások, kipattogások. A barátomnak is megvettem. Rendszeres használattal a pattanások a háton teljesen eltűnnek. Ez mindig újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 20.

Fehergyozelem

2022. április 22.

Első használat után felmerült benenm, hogy ezt miért nem találtam meg eddig? Kicsit kórházi szaga van, de én azt is szeretem benne, olyan tisztaság illat nekem. A bőröm nagyon puha és egészséges tapintású lesz tőle, pedig nagyon érzékeny főleg télen. Keresem a nagyobb kiszerelést belőle, remélem lesz, esetleg újrahasznosított csomagolásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.