Isana Med

Ár:   €0.99   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2017. február 14.

Ár:   €0.99
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olivaolajjal, sheavajjal, allantoinnal - színezőanyag nélkül - "olaj a vízben" emulzió - bőrgyógyászatilag tesztelt

angie91

2018. december 6.

Gazdaságos, sokáig elég, nem csípi a bőröm. Hamar beszívódik, de valahogy mégsem lett a kedvencem, kissé ragacsos, nem túl jó illatú. Közepes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

KisTigris

2018. június 18.

Átlagos tesápoló, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Átlagos tesápoló, semmi extra.

Floraline

2013. augusztus 20.

Mostanában rommá van száradva a bőröm, így hiába a nyári meleg, valami sűrű, olajos krémet kerestem, baráti összetevőkkel. Tökéletes választásnak tűnt, azt kaptam, amire vágytam, aminek pedig kifejezetten örültem, hogy hamar beszívódik, annak ellenére, hogy nem egy könnyű cucc. Viszont legnagyobb döbbenetemre, ha este bekentem magam, másnap reggel kb. csont száraz volt a bőröm, rosszabb volt, mintha semmit sem használtam volna. És ez nem egy napos tapasztalat, a flakon 3/4-ét elhasználtam, teljes csalódás. Nem is tudom, mit kezdjek vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

karakumsivatag

2012. december 18.

Alapvetően nem szeretem a testápoló tejeket, mert nehezen szívódnak be, de ez tényleg nagyon jó. Tenyitomi minden jó tulajdonságát leírta. Nekem az illata annyira nem jön be, ezért az 1 csillag minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

tenyitomi

2012. október 24.

Azt hiszem,megvan az őszi-téli testápolóm.Állagra sűrűbb, hasonlít a Babylove reichhaltige milkre.Ezt is kicsit melósabb elkenni,de nem hagy ragacsos érzetet a bőrön.Illata a bőrön szinte semmi/hurrá/ talán a sheát kicsit érezni.Az összetevök szerintem nagyon barátiak,aki flancmentes olcsó,jó minőségű testá.-t keres annak bejön.250ml-600pénz.Update:-1*levonás,hagy egy/számomra kellemetlen/olajos fénylő réteget órákig a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin