Best of Beauty 2019

Isana Med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kamerion

2015. szeptember 1.

Régebben használtam és szerettem. Télen lehet, hogy visszatérek hozzá. Száraz, érzékeny bőrre nagyon jó. Nekem az illata is tetszik, de a Rossmannban meg lehet illatolni suttyomban, még vásárlás előtt. :) Emlékeim szerint nem igazán bírja a kupakja, ha leejtik, de ezért nem vonok le pontot.
Sajnos néhány helyen nem vigyáznak a kirakott áru épségére. Volt már, hogy azért nem vettem, mert nem nézett már ki jól a flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

h.boree

2013. augusztus 23.

Nagyon érzékeny a bőröm, télen mindig előjött az ekcémám,amíg nem ezt használtam. Több, mint egy éve kipróbáltam a terméket, azóta nincs panaszom, nem szárad a bőröm, nem viszket fürdés után és testápoló nélkül is kellően hidratált. Tetszik az állaga, az illatával sincs bajom. Örülök, hogy rátaláltam és nem kell gyógyszertárban kikevert kencével fürdenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Serbackaja

2013. augusztus 12.

Egyetértek az előttem szólóval, valóban jó az ára, stb. Az állaga is nagyon tetszett, szeretem a tusolóolajokat, száraz bőrre kiválóak. Valóban véd a kiszáradástól, és nem tartalmaz tartósítószert, stb. Nekem az egyetlen problémám a szaga... Valami borzasztó szaga van, nem tudom semmihez hasonlítani, egyszerűen valami mű illat. De valami undorító... Akit ez nem zavar, vagy éppen tetszik neki ez az illat, annak tökéletes, de engem borzasztóan irritál. A kettő csillagot megkapja, mert ár-érték arányban megfelel, nem szárít, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

sephora

2013. február 5.

Az 500Ft-os ára nagyon barátságos és a termékkel is meg vagyok elégedve. Ezt megelőzően a Sebamed olajtusfürdőjét használtam és azt kell mondjam, hogy ez sokkal jobb - nemcsak árban, de minőségben is. A Sebamed után ha nem testápolóztam, kiszáradt reggelre a lábszáram.
De ennél csak egészen kis mértékben tapasztaltam ezt.
Nedves bőrre kenve nem habzik, de eldörzsölve kifehéredik. Az illata jó, de nem erős, úgyhogy az illatos testápolóval is kompatibilis.
Mivel elég híg, és a flakonon nagy a lyuk, oda kell figyelni a használatakor, hogy ne pazaroljuk el.
A flakon nem igazán praktikus, nem olajtusfürdőnek való, mivel eldőlve lezárt állapotában is néhol szivárog. A Rossmann-ban láttam a polcon olyat, ami kívülről olajos volt - a szállítást sem igazán bírja.

Ezt leszámítva, megadom az 5 csillagot, mert ára és minősége nekem teljesen megfelel.
Újra fogom venni, de keresek majd neki egy másik flakont, amibe áttöltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

De ennél csak egészen kis mértékben tapasztaltam ezt.

Újra fogom venni, de keresek majd neki egy másik flakont, amibe áttöltöm.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.