Isana Med

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás.

Testápoló allergiára hajlamos érzékeny bőrre.A testápoló könnyen kenhető,gyorsan felszívódik.Parfüm,színezékek nélkül.

Betti22

2018. december 31.

Egy ideje ezt használom, bár bele kellett jönnöm hogyan kenjem, mert elég folyékony állagú, viszont szép az összetevő listája. Ha elég türelmes vagyok, be is szívódik rendesen és egész jól hidratál. Másodszorra vettem újra, összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

siss

2018. január 18.

Átgondolhatták volna jobban a csomagolást. Híg állagú,csöpög mindenfelé miközben használom,főleg ha már jócskán hiányzik belőle és fejjel lefelé kell kézbe venni. A kupakja atom jól záródik,minden pattintáskor kinyírja az ujjbegyem. Teljesen illatmentes,semmilyen mellékillata nincs.Könnyen kenhető,nekem a beszívódásával sincs bajom.Kellemes használni,számomra a hidratálása is megfelelő. Egy könnyed testápoló,tavaszra,nyárra meg pont tökéletes.
Egész nyáron ezt használtam a melegben az arcomra,se pattikat,se mitesszereket nem okozott nálam. Érdemes átönteni pumpás flakonba vagy tégelybe.Most is látom a polcokon,bármikor újravenném. Mindig kijönnek újak amikre elcsábulgatok,de ez visszatérő darab.
Németországban lekerült róla a limited felirat,remélem itthon is folyamatosan elérhető marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Kence123

2017. augusztus 28.

Kissé híg állagú de nagyon jól beszívódik.Hidratálja,ápolja,puhítja a bőröm.Jó hogy nincs benne semmi "fölösleges" anyag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

anastasia

2017. augusztus 3.

Nagyon-nagyon híg, felvitelkor nem kell bemasszírozni -- nem is jó, mert csíkosodik --, néhány simítással eloszlatható. Ez bizonyára fontos azoknak, akiknek a bőre érintésre, nyomásra érzékeny.

Teljesen szagtalan, gyorsan felszívódik, néha nyom nélkül, máskor vékony, selymes réteget hagy. Szőrtelenített bőrön is lehet használni, nekem ez volt egy fontos szempont.

Nem száraz a bőröm, de egy ekcéma utáni foltomat szépen hidratálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nem száraz a bőröm, de egy ekcéma utáni foltomat szépen hidratálta.

Elyana

2017. július 1.

Olyan mintha vízzel kenném be a bőröm, elsőre. Gyorsan elkenhető, szépen beszívódik. Nem ragadok utána, de még 12+ óra múlva is érzem a megnyugtató hidratáltságot a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

XiaoBai

2017. május 22.

Gyönyörű összetevők, valóban semmi illata, és miután felkentem tényleg olyan érzés, mintha csak vízzel érintkezett volna a bőröm, egy hangyányit sem irritál. Az extra érzékeny bőrűeknek biztos megváltás lehet. Viszont az, hogy "a testápoló könnyen kenhető,gyorsan felszívódik" mese habbal, hosszú percekig kell kenegetnem, míg valamelyest eloszlanak a bőrömön a fehér csíkok, ebből pedig következik, hogy elég lassan is szívódik fel. Hidratáló hatása tűrhető, nyáron ideális, de télen kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Szerettem volna egy illatmentes testápolót, és ez az összetevői alapján nagyon szimpatikusnak tűnt. Viszont számomra a hidratáló hatása nem elegendő, az állaga túl híg, a lábszáram ugyanúgy száraz marad a használata után. Nyárra talán jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

clara12

2017. január 27.

Nagyon jó hidratáló, könnyen beszívódik, kellemes érzetű a bőrön, nem irritál. Az állaga elég híg, így sajnos gyorsan fogy, főleg nyak-dekoltázs-karok területére kenem, mert a zsírosabb testápolóm kifejezetten idegesít itt. Mivel gyorsan fogy és nem olyan nagy kiszerelésű az ár-érték arány nem a legjobb, de azért ennek ellenére újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Elkofen

2016. augusztus 10.

Kerestem egy illatanyag és parfümmentes testápolót és viszonylag jókat hallottam az Isana med termékcsaládról így akciósan megvettem. Mivel ez allergiára hajlamos bőrre is ajánlott, így az ekcémára hajlamos kisfiamat is bekenem vele fürdés után. Tetszik hogy színezékmentes és érzékeny bőrre ajánlják. Ez egy ultrakönnyű, nagyon folyékony állagú lotion. Szerintem elég sokat kell belőle kenni, hogy hidratáltnak érezzük a bőrünket. Valóban nem okozott kiütéseket még a kisfiamon sem. Viszont nem hinném, hogy feltétlenül újraveszem, mert a hidratáló hatása nem valami fényes. Szeretem, ha a testápolókrém egy kissé testesebb és jobban hidratál. Nyárra még talán jó lesz egynek, de télire ez katasztrófa lenne. Sajnos nekünk túl folyós, sok kell belőle, és mindkettőnk bőrébe lassan, nehézkesen szívódik be (ellentétben a leírásával).

UPDATE: Strandon voltunk a kisfiammal, ezért a sok pancsolás és napsütés kiszárította a kicsi bőrét. Engem pedig (bár nem égtem le, hanem inkább barnultam) picit megkapott a nap. Ilyen strandos nap után mindig fájdalmasnak és irritáltnak érzem a bőröm. Feszül és kissé fáj mindenhol, ahol ért az erős sugárzás.
Fürdés után bemasszíroztuk magunkat bőségesen ezzel a lotionnal. Valami olyasmivel akartam most bekenni magunkat, ami garantáltan nem irritál és nem csíp. Persze sokáig kellett várni, mire teljesen beszívódott, de csodásan megnyugtatta a bőrünket.
Így aztán kap egy plusz pontot, mivel ebben az extrém helyzetben is képes volt prímán megnyugtatni a feszülő-fájó bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Zaynab

2016. július 21.

Elkofen sok valós tényt sorolt fel.
Kísérletet teszek, hogy kicsit megvédjem ezt a terméket.

Mi tetszik a lotion-ben:

- illatmentes,
- színezékmentes,
- érzékeny bőrűeknek van.
- kellemes érzés (miután már beszívódott).
- selymes a bőröm utána (bár kissé pöttyös is lett itt-ott).
- nem okoz viszketést, kiütést és irritációt.
- nincs benne alkohol denat!!!

Mi az ami szerintem hátrány vagy negatív ebben a lotion-ben:

- lassan szívódik be. konkréten a bőrön "tocsog" és törülközőben vagy meztelenül kell mászkálni percekig, hogy beszívódjon/száradjon.
- valóban sok kell belőle, így meg gyorsan fogy, az ára meg 700 Ft.
- szerintem az állaga olyan, mint a felvízezett krémé, tehát vízes, de nem fluid-szerű.
- kétszer kell magamat bekenni vele, közben a kádba is beleesik valamennyi.
- én rózsaszín pöttyöket fedeztem fel a dekoltázsomon és a jobb vállamon a lotion használata után (harmadik napja használom).
- az ötödik összetevő (myristryl...) nem tetszik, bár a kedvenc testápolómban is van belőle.

Amin hezitálok:

- vegyek-e még belőle, mivel limited edition, szóval nem sokáig lehet már csak kapni.
vannak előnyei és hátrányai és nem tudom, hogy megvegyem-e megint, és ha igen, akkor mennyi flakonnal.
talán egyet veszek még, de meglátom.

Kevés illatmentes kozmetikum van Mo-n felnőtteknek.
Az Alterra parfümmentes testápolót nagyon kedvelem, az Alverdéset nem akarom megvenni, hiszen második helyen áll benne az alkohol denat!
Szóval az Isana kezdeményezése nagyon szimpatikus volt és megtarthatnák ezt a terméket, de a myristyl ... nélkül és egy kicsit sűrűbb verzióban.

- - - -

Update:

Újravettem!
Közben nagyon megkedveltem és már arra is rájöttem, hogy mennyit tudok elegyengetni magamon.
Csak egy flakonnal vettem újra, de most ismét hezitálok ne vegyek-e megint belőle, mert csak limitált kiadás, talán tárazni kellene...
Igazából másoknak is ajánlom, mert kellemes használni.
Olyan, mintha a Babydream Extra Sensitive felnőtteknek való változata lenne (az összetevők összességének az illata is kb. egyezik szerintem).
Az viszont tény, hogy elég gyorsan fogy.
Két hete használom az első flakont belőle és néha felváltom olajjal, ám mégis már csak a fele van meg a lotion-nek.
A bőröm elég puha tőle és elkofennel egyetértve azon az állásponton vagyok, hogy ez egy tavaszi-nyári testápoló inkább, ám lehet, hogy a másik flakont ősszel vagy télen fogom elhasználni letesztelve milyen a hidegben, de nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 21.

Elkofen sok valós tényt sorolt fel.
Kísérletet teszek, hogy kicsit megvédjem ezt a terméket.

Mi tetszik a lotion-ben:

- illatmentes,
- színezékmentes,
- érzékeny bőrűeknek van.
- kellemes érzés (miután már beszívódott).
- selymes a bőröm utána (bár kissé pöttyös is lett itt-ott).
- nem okoz viszketést, kiütést és irritációt.
- nincs benne alkohol denat!!!

Mi az ami szerintem hátrány vagy negatív ebben a lotion-ben:

- valóban sok kell belőle, így meg gyorsan fogy, az ára meg 700 Ft.
- kétszer kell magamat bekenni vele, közben a kádba is beleesik valamennyi.

Amin hezitálok:

talán egyet veszek még, de meglátom.

Kevés illatmentes kozmetikum van Mo-n felnőtteknek.

- - - -

Update:

Újravettem!
Igazából másoknak is ajánlom, mert kellemes használni.
Az viszont tény, hogy elég gyorsan fogy.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak