Isana Med

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás.

Testápoló allergiára hajlamos érzékeny bőrre.A testápoló könnyen kenhető,gyorsan felszívódik.Parfüm,színezékek nélkül.

MademoiselleSumire

2020. október 14.

Szuper, hogy megfizethető, hogy valóban mindenmentes. Rinocérosz-száraz, érzékeny bőröm van, és ez a testápoló egyáltalán nem irritálja. Viszont kevésnek is bizonyul. Én szeretnék látni benne okkluzív összetevőket, amik igazán bezárják a nedvességet (növényi-/ásványi olaj, szilikon stb.).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Bellana

2020. február 1.

Tetoválás utóápolására kerestem valami extra érzékeny, minden "rossz" mentes terméket és ez akadt a kezembe, nagyon jól ellátta a feladatát, szépen hidratáltja az amúgy is száraz bőrfelületet, ami a tetoválás miatt jobban száradt az első hónap alatt. Én alapból nem használnám, mint hétköznapi testápolót, mert volt, amit jobban szerettem, de ilyen esetekre vagy épp problémás/allergiás bőrfelületre szerintem tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Chery

2020. január 2.

Nem tartós a hatás viszont nekem tetszik az inci listája. A bőröm csakúgy "issza". Az arcomat csípi. Ár/érték arányban nekem megfelel. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Betti22

2018. december 31.

Egy ideje ezt használom, bár bele kellett jönnöm hogyan kenjem, mert elég folyékony állagú, viszont szép az összetevő listája. Ha elég türelmes vagyok, be is szívódik rendesen és egész jól hidratál. Másodszorra vettem újra, összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

siss

2018. január 18.

Átgondolhatták volna jobban a csomagolást. Híg állagú,csöpög mindenfelé miközben használom,főleg ha már jócskán hiányzik belőle és fejjel lefelé kell kézbe venni. A kupakja atom jól záródik,minden pattintáskor kinyírja az ujjbegyem. Teljesen illatmentes,semmilyen mellékillata nincs.Könnyen kenhető,nekem a beszívódásával sincs bajom.Kellemes használni,számomra a hidratálása is megfelelő. Egy könnyed testápoló,tavaszra,nyárra meg pont tökéletes.
Egész nyáron ezt használtam a melegben az arcomra,se pattikat,se mitesszereket nem okozott nálam. Érdemes átönteni pumpás flakonba vagy tégelybe.Most is látom a polcokon,bármikor újravenném. Mindig kijönnek újak amikre elcsábulgatok,de ez visszatérő darab.
Németországban lekerült róla a limited felirat,remélem itthon is folyamatosan elérhető marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Kence123

2017. augusztus 28.

Kissé híg állagú de nagyon jól beszívódik.Hidratálja,ápolja,puhítja a bőröm.Jó hogy nincs benne semmi "fölösleges" anyag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

anastasia

2017. augusztus 3.

Nagyon-nagyon híg, felvitelkor nem kell bemasszírozni -- nem is jó, mert csíkosodik --, néhány simítással eloszlatható. Ez bizonyára fontos azoknak, akiknek a bőre érintésre, nyomásra érzékeny.

Teljesen szagtalan, gyorsan felszívódik, néha nyom nélkül, máskor vékony, selymes réteget hagy. Szőrtelenített bőrön is lehet használni, nekem ez volt egy fontos szempont.

Nem száraz a bőröm, de egy ekcéma utáni foltomat szépen hidratálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nem száraz a bőröm, de egy ekcéma utáni foltomat szépen hidratálta.

Elyana

2017. július 1.

Olyan mintha vízzel kenném be a bőröm, elsőre. Gyorsan elkenhető, szépen beszívódik. Nem ragadok utána, de még 12+ óra múlva is érzem a megnyugtató hidratáltságot a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

XiaoBai

2017. május 22.

Gyönyörű összetevők, valóban semmi illata, és miután felkentem tényleg olyan érzés, mintha csak vízzel érintkezett volna a bőröm, egy hangyányit sem irritál. Az extra érzékeny bőrűeknek biztos megváltás lehet. Viszont az, hogy "a testápoló könnyen kenhető,gyorsan felszívódik" mese habbal, hosszú percekig kell kenegetnem, míg valamelyest eloszlanak a bőrömön a fehér csíkok, ebből pedig következik, hogy elég lassan is szívódik fel. Hidratáló hatása tűrhető, nyáron ideális, de télen kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Szerettem volna egy illatmentes testápolót, és ez az összetevői alapján nagyon szimpatikusnak tűnt. Viszont számomra a hidratáló hatása nem elegendő, az állaga túl híg, a lábszáram ugyanúgy száraz marad a használata után. Nyárra talán jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak