Isana Med

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Száraz hajra. Szilikon-és alkáli szappan mentes. 5% urea tartalommal.

Vikuszfikusz

2016. szeptember 6.

Szép fényes a hajam a használatától, de csak a hajmosás után max egy napig. És nekem elkezdett zsírosodni a hajam tőle, a vége meg kicsit száraz lett. Sajna nem vált be, pedig pl. a tusiját szeretem. Azért is vettem meg a sampont. Férfiaknak talán jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

ZsuzsaMancs

2016. szeptember 1.

Nekem elég fura állaga van a hajamnak tőle. Amikor megszárítom, akkor már rendben van, szép fényes (bár a vége kicsit száraz), de mosás után vizesen olyan kemény, sprőd. De mivel samponban nem sok van, ami valamennyire mentes (és nem horror áron van), ezért egyelőre maradok ennél. De csodaszernek nem mondanám. 3,5 pontot adnék, csak azt nem tudok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Zatanii

2016. június 27.

Nagyon szeretném, ha ez a sampon megoldást jelentene a problémáimra (fejbőr viszketés és hajhullás), de már azzal is megelégszem, ha csak az egyiket szünteti meg. Ma használtam először, eddig jónak tűnik. Mivel leváltottam a méregdrága samponomat, így nem mondanám "szalon szépségűnek" a hajam, de ennyit talán még kibírok. Egyenlőre 4 csillag, majd megláttjuk mit tud.

Update: Meh..hát annyira mégsem jó. Borzasztóan lelapítja a hajat, még ha csak előmosásra használom is, talán gyorsabban is zsírosít. A viszketés végülis elmúlt, de valószínűleg pszichés volt az egész, így nem tudom volt-e benne valami szerepe a samponnak. Egyébként nem rossz, nem azt mondom. Kellemesen tisztít és az illata is jó, de az imént említett negatív hatások miatt nem hinném, hogy megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Ennie86

2016. május 10.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. :) Jól tisztít, nem szárítja ki a fejbőröm, és nem viszketek tőle. Az illata is nagyon kellemes.
Talán nálam még egy kicsit a zsírosodást is kitolja egy nappal. Biztos, hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

WorkingClassGirl

2016. február 25.

Elég jó sampon. A Rossmannban nézelődve találtam és az 5,5-ös pH, a karbamid tartalom, meg az ára gyorsan meggyőztek, hogy kipróbáljam.
Nem szárítja a fejbőrt, de jól tisztít.
Én jobban örülnék, ha illatanyagmentes lenne, de egy samponnak azért még elnézem a parfümöt. Az ára miatt is megy az 5 csillag, attól függetlenül inkább 4 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Nem szárítja a fejbőrt, de jól tisztít.

zsofbar77

2016. január 30.

Életem talán egyik legjobb samponja. Eddig még nem éreztem azt, samponnál,hogy ez tényleg jó, de ennél igen. Kevesebb hajam hullott tőle, és úgy éreztem, rendesen megtisztította a fejbőröm, szárazabb lett a hajtövem is. :) Azt mondta nekem a gyógyszerész, hogy az urea ssampon minden hajtípusra jó, korpásra, zsírosra, vékonyszálúra, stb. egyaránt. Anyumnak korpás szeborheája van, amire egy drága fejbőrtisztítót javasoltak, az is ureás, de 3000Ft, és kevés is. Anyumnak az nem hatott, de ezzel elégedett volt. Örülök a fantasztikus illatának is, a Garnier Goodbye damage samponnak van ilyen illata. Egyébként szerintem elég egyszer átmosni vele a hajat, következő mosásra pedig egy másik sampont választani, mert nekem már egy mosással látvámyos volt a fejbőrtisztító hatása. #sosemfogomlecserelni
#nagyonolcsonagyonjo
#fantasztikus
#iloveit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

#nagyonolcsonagyonjo
#fantasztikus
#iloveit

Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.