Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

bettina28

2016. december 17.

Párom használta, neki ez az illat tetszett a legjobban az isana tusfürdők közül. Nekem a szürke kupakos jobban tetszett de nem volt rossz ennek sem. Jól tisztítanak, olcsók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Ophelia

2014. február 16.

A barátomnak vettem, egyedi címkét is csináltattam hozzá, nagyon jó kis ajándék volt. Szereti, kifejezetten kellemes illatú, jót tesz a bőrének. Kiadós és olcsó is mindemellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

liljaa

2013. május 7.

A páromnak vettem, meg van vele elégedve. Nem szárítja a bőrét és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

tenyitomi

2013. április 19.

Régebben használtam,meg voltam elégedve vele,jó az illata,nem irritált,ugyanolyan jó ha nem jobb mint az agyonfuttatott márkásak,az ára meg ajándék 300ml/300pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 19.

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.