Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Megbízható és tartós védelmet nyújt a testszag ellen.Mozgás hatására aktiválódó hatékonyság.

Drusee

2018. május 16.

Nem vártam sokat az ára miatt sem. Elfelejtettem dezodort vinni utazásra és extra nem akartam rá költeni. Kár volt ezen spórolni. Nagyon jóindulattal elmegy, de ne rohangáljon az ember lánya télen sem. Este zuhany után és reggel is utánakentem, de nem járja így sem. Otthonra jó lesz, még télen sem elég hétköznapokra.

Up:jöttem lepontozni. Éjszaka büdös letem tőle reggelre, pedig melegem sem volt. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Lory

2018. január 2.

Most fog elfogyni nekem ez a deó,tehát télen használtam,így túl nagy kihívás elé nem állítottam de így sem teljesít maradéktalanul.Állítólag mozgás hatására fokozódik a hatása,ezzel szemben pont ha sietős-rohanós napom van és sikerül túlöltöznöm ebben a néha tavaszias téli időjárásban,szóval pont ilyenkor veszek észre néha 1-1 kisebb foltot a ruhámon.Nem vészes,na de pont azt ígéri,hogy a mozgás nem kihívás neki...akkor aktív sportolás közben el sem tudnám képzelni.A felkent folyadék azonnal beszívódik a hónalj bőrébe,nem képez fehéres réteget mint a nagy többség,hanem amúgy is inkább átlátszó és semmilyen foltot nem hagy a ruhán, diszkrét komfort illata van,ezek a pozitívumai.Ezek tükrében kap egy hármast tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.