Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ez a tusfürdő intenzíven ápolja a nagyon száraz bőrt, miközben finom illattal öleli körül. Sheavajat és makadámdió olajat tartalmazó formulájával gyengéden tisztítja és kényezteti a bőrt. Az értékes olajkomplex segít fenntartani a bőr nedvességháztartását és védeni azt a kiszáradástól.

Olinda

2020. október 25.

Egész jó kis tusfürdőnek tűnt, kellemes illatú, megfelelő állagú, kellően habzik, talán még a bőr is selymesebb lesz tőle fürdés után. Még májusban vettem akcióban 300.- forint körüli összegért, ennyiért nagyon jó. Viszont teljesen megdöbbentem, hogy azóta felemelték 699.- forintra. Kissé indokolatlannak tartom ezt az áremelést, annyira azért meg mégsem olyan jó tusfürdő, hogy ennyiért újra vásároljam, így ár-érték arányban szerintem már nem éri meg, akkor inkább egy Dove tusfürdőre esik a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Mantra

2019. november 19.

Szerintem annyit tud, mint egy sima tusfürdő, de nem is várok sokkal többet. Kellemes púderes, visszafogott illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

PrincessMarshmallow

2019. július 20.

A kedvenc tusfürdőm!
Imádom az illatát, ami még másnap is megmarad a bőrön. Sokan dicsérték az illatom, mióta ezt használom. :3
Kellemes érzete van a bőrön, remekül habzik és ápol is.
A bőröm jobb állapotba került általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

A kedvenc tusfürdőm!
Kellemes érzete van a bőrön, remekül habzik és ápol is.
A bőröm jobb állapotba került általa.

BlackVelvet

2019. június 28.

Valóban nem szárítja a bőröm, ami nálam nagy szó, de nekem kifejezetten kellemetlen szaga van. Itt mindenki kellemesnek írja le, lehet az enyémmel van probléma. Mikor a boltban megszagoltam, nekem is tetszett, de használat közben alig bírom elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Esztuci

2019. június 10.

Az ára kedvező, jól habzik, az illata is megfelelő, csak nekem nem az igazi, de ez az értékéből nem von le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

Chicquita83

2019. június 6.

Nyerő kuponnal jutottam hozzá ingyen :-D meg vagyok vele elégedve, nem száraz tőle a bőröm, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Silvy97

2019. április 11.

Nagyon megvagyok vele elégedve, nagyon szuperül ápolja a bőrömet pláne 400 Ft-ért. Újra vevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

tothdalmika

2019. március 1.

Lehet még valahol kapni, nem tudjátok? :) Ajándékba kaptuk vásárláshoz, de lenyomta még a Lushos tusijaimat is,annyira imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Alex0920

2018. december 28.

Ahhoz képest hogy mennyire olcsó, nagyon jó kis tusfürdő. Az illata kellemes, jól habzik és nem viszkettem tőle, szóval nem szárít és e mellé még kellően hidratálta a bőrömet. Ha nem lennék kísérletező típus vagy extrém csodaszer lenne biztosan újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

pici24

2018. december 3.

Finom az illata, és mióta ezt használom kevésbé szárad ki a bőröm, kevesebb testápolót kell használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol